County Minor League Division 1
Fri, 18 Sep, Venue: Burt, (Semi Final), Malin V Gaoth Dobhair 18:00, Ref: James Connors

County Minor League Division 2
Fri, 18 Sep, Venue: Killygordon, (Semi Final), Naomh Pádraig Muff V Dungloe 18:00, Ref: James Callaghan

County Under 14 League Division 1
Tue, 15 Sep, Venue: Na Rossa, (Semi Final), Gaoth Dobhair V Naomh Conaill 18:00, Ref: Declan Callaghan

County Under 14 League Division 2
Wed, 16 Sep, Venue: Naomh Colmcille, (Semi Final), Naomh Pádraig Muff V Glenfin 18:00, Ref: Pat Barrett

 

Minor Hurling League
Thu, 17 Sep, Venue: Killygordon, (Round 6), Letterkenny Gaels V Aodh Ruadh Ballyshannon 18:30, Ref: TBC
Thu, 17 Sep, Venue: Convoy, (Round 6), Dungloe V Burt 18:30, Ref: TBC
Thu, 17 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 6 ), Buncrana V Setanta 18:30, Ref: TBC

NRB Minor League Division 1
Wed, 16 Sep, Venue: St Eunan’s, (Shield Final), St Eunan’s V Mulroy Gaels 18:30, Ref: TBC

NRB Minor League Division 3
Wed, 16 Sep, Venue: St Michael’s, (Divisional final), St Michael’s V Letterkenny Gaels 18:15, Ref: TBC

NRB U16 League Division 1
Sat, 19 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, (Round 2), Gaoth Dobhair V Sean Mac Cumhaill 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: St Eunan’s, (Round 2), St Eunan’s V Glenfin 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Glenswilly, (Round 2), Glenswilly V Termon 10:30, Ref: TBC

NRB U16 League Division 2
Sat, 19 Sep, Venue: Termon, (Round 2), Termon V St Michael’s 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Pairc Na nDunaibh, (Round 2), Downings V Milford 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 2), Fanad Gaels V Cloughaneely 10:30, Ref: TBC

NRB U16 League Division 3
Sat, 19 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, (Round 2), Letterkenny Gaels V Glenswilly 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Robert Emmets, (Round 2), Robert Emmets V Sean Mac Cumhaill 10:30, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Pairc Aodh Rua, (Round 2), Red Hughs V Convoy 10:30, Ref: TBC

SRB regional league U12 South
Sat, 19 Sep, Venue: Father Tierney Park, (Round 8), Aodh Ruadh Ballyshannon V Four Masters 11:00, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Pettigo, (Round 8), Pettigo V Bundoran 11:00, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (Round 8), St Naul’s V Naomh Bríd 11:00, Ref: TBC

SRB Regional League U12 West
Sat, 19 Sep, Venue: Davy Brenna Memorial Park, (Round 7), Naomh Conaill V Dungloe 11:00, Ref: TBC
Sat, 19 Sep, Venue: Ardara, (Round 7), Ardara V Naomh Muire Lower Rosses 11:00, Ref: TBC

SRB Regional League East U16
Wed, 16 Sep, Venue: Pairc na nGael, (2), Naomh Columba V Naomh Ultan 18:15, Ref: Mark Dorrian
Wed, 16 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (2), Killybegs V Kilcar 18:15, Ref: Anthony Mc Callig
Wed, 23 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (3), Killybegs V Naomh Columba 18:00, Ref: TBC
Wed, 23 Sep, Venue: Naomh Ultan, (3), Naomh Ultan V Kilcar 18:00, Ref: TBC

SRB Regional League U16 South
Wed, 16 Sep, Venue: Ballintra, (2), Naomh Brid/ Pettigo V Four Masters 18:15, Ref: Val Murray
Wed, 16 Sep, Venue: Father Tierney Park, (2), Aodh Ruadh Ballyshannon V St Naul’s GAA Club 18:15, Ref: Greg Mc Groary
Wed, 23 Sep, Venue: TBC, (3), Naomh Brid/ Pettigo V Bundoran 18:00, Ref: TBC
Wed, 23 Sep, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (3), St Naul’s V Four Masters 18:00, Ref: TBC

SRB Regional League U16 West
Wed, 16 Sep, Venue: Dungloe, (2), Dungloe/Na Rossa V Naomh Muire Lower Rosses 18:15, Ref: Kenneth Byrne
Wed, 16 Sep, Venue: Ardara, (2), Ardara V Naomh Conaill 18:15, Ref: Owen Doherty
Wed, 23 Sep, Venue: Ardara, (3), Ardara V Dungloe/Na Rossa 18:00, Ref: TBC
Wed, 23 Sep, Venue: The Banks, (3), Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Conaill 18:00, Ref: TBC

U13 Barry Gallagher Memorial Cup North Inishowen
Sun, 20 Sep, Venue: Carndonagh, (Round 3), Carndonagh V Moville 11:00, Ref: TBC
Sun, 20 Sep, Venue: Crampsey Park, (Round 3), Urris V Malin 11:00, Ref: TBC

U13 Barry Gallagher Memorial Cup South Inishowen
Sun, 20 Sep, Venue: Maurice McMenamin Memorial Park, (Round 3), Naomh Pádraig Muff V Burt 11:00, Ref: TBC
Sun, 20 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 3), Buncrana V Naomh Colmcille 11:00, Ref: TBC

U14 Hurling Regional Comp
Thu, 17 Sep, Venue: Na Ceithre Máistir, (A Final ), Aodh Ruadh Ballyshannon V Sean Mac Cumhaill 18:15, Ref: TBC
Thu, 17 Sep, Venue: Beart, (B Final ), Carndonagh V Setanta 18:15, Ref: TBC

U16 Darren Downey/Gary McLaughlin Cup North Inishowen
Tue, 15 Sep, Venue: Connolly Park, (Round 2), Malin V Moville 18:15, Ref: Aidan Mc Aleer
Sun, 20 Sep, Venue: Connolly Park, (Round 3), Malin V Urris 11:00, Ref: TBC
Sun, 20 Sep, Venue: Moville, (Round 3 ), Moville V Carndonagh 11:00, Ref: TBC

U16 Darren Downey/Gary McLaughln Cup South Iniishowen
Sun, 20 Sep, Venue: Naomh Colmcille, (Round 3), Naomh Colmcille V Buncrana 11:00, Ref: TBC
Sun, 20 Sep, Venue: Hibernian Park, (Round 3), Burt V Naomh Pádraig Muff 11:00, Ref: TBC