SRB U12 Div 3
Fri, 17 May, 

Naomh Bríd V Naomh Ultan 19:00, Ref: TBC
Na Rossa, Na Rossa V Bundoran 19:00, Ref: TBC

SRB U14 Div 1
Mon, 20 May, 

Aodh Ruadh Ballyshannon V Ardara 19:30, Ref: TBC
Naomh Conaill V Four Masters 19:30, Ref: TBC

SRB Div 2 U14
Mon, 20 May, 

Naomh Columba V Naomh Muire Lower Rosses 19:00, Ref: TBC

Dungloe V Naomh Brid/ Pettigo 19:00, Ref: TBC
St Nauls V Killybegs 19:00, Ref: TBC

SRB U18 Div 1A
Tue, 14 May, 

Naomh Conaill V Ardara 19:00, Ref: TBC
St Nauls V Cill Chartha 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Conaill 20:00, Ref: TBC
Ardara V St Nauls 20:00, Ref: TBC

SRB U18 Div 1B
Tue, 14 May, 

Dungloe V Killybegs 19:00, Ref: TBC
Naomh Columba V Four Masters 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
Aodh Ruadh Ballyshannon V Dungloe 19:00, Ref: TBC

Killybegs V Naomh Columba 19:00, Ref: TBC

SRB U18 Div 3
Tue, 14 May, 

Naomh Brid/ Pettigo V Bundoran 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
Bundoran V Naomh Ultan 19:00, Ref: TBC

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Sun, 19 May, 

Naomh Conaill V Glenswilly 15:00, Ref: TBC
St Eunan’s V Bundoran 15:00, Ref: TBC
Milford V Cloughaneely 15:00, Ref: TBC
Cill Chartha V Sean Mac Cumhaill 15:00, Ref: TBC
St Michael’s V Gaoth Dobhair 15:00, Ref: TBC

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Sun, 19 May, 

Naomh Conaill V Glenswilly 13:30, Ref: TBC
St Eunan’s V Bundoran 13:30, Ref: TBC
Milford V Cloughaneely 13:30, Ref: TBC
Kilcar V Sean Mac Cumhaill 13:30, Ref: TBC
St Michael’s V Gaoth Dobhair 13:30, Ref: TBC

Marley Travel Division 2
Sun, 19 May, 

Ardara V Killybegs 15:00, Ref: TBC
Four Masters V Naomh Columba 15:00, Ref: TBC
Buncrana V St Naul’s GAA Club 15:00, Ref: TBC
Dungloe V Termon 15:00, Ref: TBC

Marley Travel Division 2 Reserve
Sun, 19 May, 

Ardara V Killybegs 13:30, Ref: TBC
Four Masters V Naomh Columba 13:30, Ref: TBC
Bun Cranncha V St Nauls 13:30, Ref: TBC
Dungloe V Termon 13:30, Ref: TBC

Yes Chef Catering Division 3
Sat, 18 May, 

Malin V Naomh Ultan 20:00, Ref: TBC
Sun, 19 May, 
Burt V Naomh Bríd 15:00, Ref: TBC
Naomh Muire Lower Rosses V Convoy 15:00, Ref: TBC
Gaeil Fhánada, Naomh Colmcille V Fanad Gaels 15:00, Ref: TBC
Downings V Red Hughs 15:00, Ref: TBC

Jimmy McGlynn Catering Division 4
Sat, 18 May, 

Moville V Pettigo 19:00, Ref: TBC
Letterkenny Gaels V Na Rossa 19:00, Ref: TBC
Naomh Pádraig Muff V Urris 19:00, Ref: TBC
Sun, 19 May, 
Sun, 19 May, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets V Carndonagh 15:00, Ref: TBC

Yes Chef Catering Region 1
Sat, 18 May, 

Letterkenny Gaels V Naomh Conaill 17:30, Ref: TBC
Sean Mac Cumhaill V Red Hughs 19:30, Ref: TBC
Sun, 19 May, 
Naomh Muire Lower Rosses V Convoy 13:30, Ref: TBC

Yes Chef Catering Region 2
Sat, 18 May, 

St Eunan’s V Carndonagh 17:30, Ref: TBC
Downings V Urris 17:30, Ref: TBC
Malin V Glenswilly 18:30, Ref: TBC

Senior Hurling League
Fri, 17 May, 

Setanta V Burt 19:00, Ref: James Connors
Sean Mac Cumhaill V Buncrana 19:00, Ref: Hugo Wallace

County U16 Division 2B Championship 2019 Section Two
Wed, 15 May, 

Downings V Urris 19:00, Ref: Pat Barrett

County U16 Division Three Championship 2019
Wed, 15 May, 

St Michael’s V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: George Montgomery
St Eunan’s V Naomh Brid/ Pettigo 19:00, Ref: Tony Gallagher

IB Joe McGeady Cup U14
Wed, 15 May, 

Malin V Carndonagh 19:00, Ref: TBC
Sat, 18 May, 
Carndonagh V Moville 11:00, Ref: TBC
Sun, 19 May, 
Urris V Steelstown 11:30, Ref: TBC
Burt V Malin 11:30, Ref: TBC
Bun Cranncha V Naomh P�draig Muff 11:30, Ref: TBC

IB Neil McLaughlin Bus Hire Minor League
Tue, 14 May, 

Burt V Urris 18:30, Ref: Dermot Mc Colgan
Fri, 17 May, 
Bun Cranncha V Carndonagh 18:30, Ref: TBC
Urris V Naomh Pádraig Muff 18:30, Ref: TBC
Malin V Naomh Colmcille 18:30, Ref: TBC
Hibernian Park, Burt V Moville 18:30, Ref: TBC

Inishowen Board U14 League
Wed, 15 May, 

Malin V Carndonagh 19:00, Ref: Clint Marron
Sat, 18 May, 
Carndonagh V Moville 11:00, Ref: TBC
Sun, 19 May, 
Burt V Malin 11:30, Ref: TBC
Bun Cranncha V Naomh Pádraig Muff 11:30, Ref: TBC

Junior Hurling League
Fri, 17 May, 

Carndonagh V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: TBC
Omagh St Enda’s V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:30, Ref: TBC

Minor Hurling League
Thu, 16 May, 

Setanta V Buncrana 19:30, Ref: TBC
Aodh Ruadh Ballyshannon V Dungloe 19:30, Ref: TBC

NRB Minor League Divison 1
Tue, 14 May, 

Gaoth Dobhair V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC
St Eunan’s V Termon 19:00, Ref: TBC
Red Hughs V Downings 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
Tue, 21 May, Venue: Termon, Termon V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Downings 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V Gaoth Dobhair 19:00, Ref: TBC

NRB Minor League Divison 2 Sect 1
Tue, 14 May, 

St Michael’s V Fanad Gaels 19:00, Ref: TBC
Glenfin V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
St Patrick’s/Robert Emmett’s V St Michael’s 19:00, Ref: TBC
Fanad Gaels V Glenfin 19:00, Ref: TBC

NRB Minor League Divison 2 Sect 2
Tue, 14 May, 

Convoy V Milford 19:00, Ref: TBC
Cloughaneely V St Eunan’s 19:00, Ref: TBC
Tue, 21 May, 
Glenswilly V Convoy 19:00, Ref: TBC
Milford V Cloughaneely 19:00, Ref: TBC

NRB U12 Division 1
Wed, 15 May,

Glenfin V Glenswilly 19:00, Ref: TBC
Fanad Gaels V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC
Gaoth Dobhair V Cloughaneely 19:00, Ref: TBC

Letterkenny Gaels V Termon 19:00, Ref: TBC

NRB U12 League Division 2
Wed, 15 May, 

Wed, 15 May, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Downings 18:00, Ref: TBC
Wed, 15 May, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V Milford 19:00, Ref: TBC
Wed, 15 May, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC

NRB U12 Division 3
Wed, 15 May, 

St Eunan’s V St Michael’s 18:00, Ref: TBC
Convoy V Termon 19:00, Ref: TBC
Robert Emmets V Naomh Pádraig Lifford 19:00, Ref: TBC

NRB U14 League Divison 1
Mon, 20 May, 

Glenswilly V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC
Cloughaneely V Termon 19:00, Ref: TBC
St Eunan’s V Glenfin 19:00, Ref: TBC

NRB U14 League Divison 2 Section 1
Wed, 15 May, 

Glenswilly V Gaoth Dobhair 19:15, Ref: James Connors
Mon, 20 May, 
Red Hughs V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: TBC
Convoy V Glenswilly 19:00, Ref: TBC

NRB U14 League Divison 2 Section 2
Mon, 20 May, 

Milford V St Patrick’s/Robert Emmett’s 19:00, Ref: TBC
Letterkenny Gaels V St Eunan’s 19:00, Ref: TBC
St Michael’s V Fanad Gaels 19:00, Ref: TBC

SRB U14 Div 3
Mon, 20 May, 

Four Masters V Bundoran 19:00, Ref: TBC

SRB U12 Div 2 sec 2
Fri, 17 May, 

Killybegs V Kilcar 19:00, Ref: TBC
St Nauls V Naomh Muire Lower Rosses 19:00, Ref: TBC

SRB U8 Sec 1
Sat, 18 May, 

Aodh Ruadh Ballyshannon V Naomh Columba 11:00, Ref: TBC
Four Masters V Killybegs 11:00, Ref: TBC

SRB U8 Sec 2
Sat, 18 May, 

Naomh Muire Lower Rosses V Ardara 11:00, Ref: TBC
Bundoran V Kilcar 11:00, Ref: TBC

SRB U8 Section 3
Sat, 18 May, 

Naomh Bríd V Pettigo 11:00, Ref: TBC
Na Rossa V Naomh Ultan 11:00, Ref: TBC

SRB U12 Div 1
Fri, 17 May, 

Aodh Ruadh Ballyshannon V Ardara 19:15, Ref: TBC
Naomh Columba V Naomh Conaill 19:15, Ref: TBC
Dungloe V Four Masters 19:15, Ref: TBC

U14 Hurling League
Thu, 16 May, 

Dungloe V Setanta 18:30, Ref: TBC
Sean Mac Cumhaill V Four Masters 19:00, Ref: TBC
Burt V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:00, Ref: TBC
St Eunan’s V Buncrana 19:00, Ref: TBC
Carndonagh V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: TBC