Upcoming fixtures Apr 16 to Apr 22

 

SRB U12 Div 2
Fri, 19 Apr, Venue: Kilcar, (Round 4), Kilcar V St Naul’s GAA Club 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: The Banks, (Round 4), Naomh Muire Lower Rosses V Killybegs 18:45, Ref: TBC

SRB U12 Div 3
Fri, 19 Apr, Venue: Pettigo, (Round 4), Pettigo V Bundoran 18:45, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Na Rossa, (Round 4), Na Rossa V Naomh Ultan 19:00, Ref: TBC

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Fri, 19 Apr, Venue: Kilcar, (Round 3), Kilcar V Naomh Conaill 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Gaoth Dobhair, (Round 3), Gaoth Dobhair V Cloughaneely 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Gaelic Park, (Round 3), Bundoran V Sean Mac Cumhaill 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 3), St Eunan’s V Glenswilly 18:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenswilly, (Round 4), Glenswilly V Bundoran 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Cloughaneely, (Round 4), Cloughaneely V Kilcar 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenties, (Round 4), Naomh Conaill V St Eunan’s 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Moyle Park, (Round 4), Milford V Gaoth Dobhair 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 4), Sean Mac Cumhaill V St Michael’s 15:00, Ref: TBC

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Fri, 19 Apr, Venue: Kilcar, (Round 3), Kilcar V Naomh Conaill 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Gaoth Dobhair, (Round 3), Gaoth Dobhair V Cloughaneely 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Gaelic Park, (Round 3), Bundoran V Sean Mac Cumhaill 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 3), St Eunan’s V Glenswilly 17:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenswilly, (Round 4), Glenswilly V Bundoran 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Cloughaneely, (Round 4), Cloughaneely V Kilcar 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenties, (Round 4), Naomh Conaill V St Eunan’s 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Moyle Park, (Round 4), Milford V Gaoth Dobhair 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 4), Sean Mac Cumhaill V St Michael’s 13:30, Ref: TBC

Marley Travel Division 2
Fri, 19 Apr, Venue: Dungloe, (Round 3), Dungloe V Ardara 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Pairc na nGael, (Round 3), Naomh Columba V Killybegs 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Termon, (Round 3), Termon V Buncrana 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Father Tierney Park, (Round 3), Aodh Ruadh Ballyshannon V St Naul’s GAA Club 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Four Masters, (Round 3), Four Masters V Glenfin 19:15, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Round 4), Killybegs V Termon 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Ardara, (Round 4), Ardara V Aodh Ruadh Ballyshannon 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (Round 4), St Naul’s GAA Club V Naomh Columba 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenfin, (Round 4), Glenfin V Dungloe 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 4), Buncrana V Four Masters 15:00, Ref: TBC

Marley Travel Division 2 Reserve
Fri, 19 Apr, Venue: Father Tierney Park, (Round 3), Aodh Ruadh Ballyshannon V St Naul’s GAA Club 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Termon, (Round 3), Termon V Buncrana 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Pairc na nGael, (Round 3), Naomh Columba V Killybegs 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Dungloe, (Round 3), Dungloe V Ardara 17:00, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Four Masters, (Round 3), Four Masters V Glenfin 17:45, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 4), Buncrana V Four Masters 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Glenfin, (Round 4), Glenfin V Dungloe 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (Round 4), St Naul’s GAA Club V Naomh Columba 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Ardara, (Round 4), Ardara V Aodh Ruadh Ballyshannon 13:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Round 4), Killybegs V Termon 13:30, Ref: TBC

Yes Chef Catering Division 3
Fri, 19 Apr, Venue: Pairc Aodh Rua, (Round 3), Red Hughs V Fanad Gaels 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Pairc Na nDunaibh, (Round 3), Downings V Naomh Muire Lower Rosses 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Hibernian Park, (Round 3), Burt V Naomh Ultan 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Connolly Park, (Round 3), Malin V Naomh Colmcille 18:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Convoy, (Round 4), Convoy V Downings 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: The Banks, (Round 4), Naomh Muire Lower Rosses V Malin 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Naomh Ultan, (Round 4), Naomh Ultan V Red Hughs 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Naomh Colmcille, (Round 4), Naomh Colmcille V Burt 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 4), Fanad Gaels V Naomh Bríd 15:00, Ref: TBC

Jimmy McGlynn Catering Division 4
Fri, 19 Apr, Venue: Naomh Padraig Uisce Chaoin, (Round 3), Naomh Padraig Muff V Robert Emmets 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: TBC, (Round 3), Naomh Pádraig Lifford V Pettigo 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Moville, (Round 3), Moville V Letterkenny Gaels 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Crampsey Park, (Round 3), Urris V Na Rossa 18:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Carndonagh, (Round 4), Carndonagh V Naomh Pádraig Muff 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Robert Emmets, (Round 4), Robert Emmets V Moville 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Pettigo, (Round 4), Pettigo V Urris 15:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Páirc na nGael LK, (Round 4), Letterkenny Gaels V Naomh Pádraig Lifford 15:00, Ref: TBC

Yes Chef Catering Region 1
Sat, 20 Apr, Venue: Convoy, (Round 4), Convoy V Sean Mac Cumhaill 18:00, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: Glenties, (Round 4), Naomh Conaill V Naomh Bríd 18:00, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: The Banks, (Round 4), Naomh Muire Lower Rosses V Glenfin 18:30, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Naomh Ultan, (Round 4), Naomh Ultan V Red Hughs 13:30, Ref: TBC

Yes Chef Catering Region 2
Fri, 19 Apr, Venue: Connolly Park, (Round 3), Malin V Naomh Colmcille 17:00, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: Crampsey Park, (Round 3), Urris V Fanad Gaels 18:00, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: Carndonagh, (Round 4), Carndonagh V Downings 18:00, Ref: TBC
Sun, 21 Apr, Venue: Naomh Colmcille, (Round 4), Naomh Colmcille V Burt 13:30, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 4), St Eunan’s V Malin 13:30, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Glenswilly, (Round 4), Glenswilly V Urris 13:30, Ref: TBC

Senior Hurling League
Sat, 20 Apr, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 4), Sean Mac Cumhaill V Burt 18:30, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 4), St Eunan’s V Buncrana 18:30, Ref: TBC

County U16 Division 1A Championship 2019 Section One
Wed, 17 Apr, Venue: Machaire Gathlín , (ONE), Gaoth Dobhair V Carndonagh 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Father Tierney Park, (ONE), Aodh Ruadh Ballyshannon V Termon 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Carndonagh, (TWO), Carndonagh V Aodh Ruadh Ballyshannon 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Termon, (TWO), Termon V Gaoth Dobhair 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 1A Championship 2019 Section Two
Wed, 17 Apr, Venue: Dungloe, (One), Dungloe V Buncrana 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Moyle Park, (One), Milford V Four Masters 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Two), Buncrana V Milford 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Four Masters, (Two), Four Masters V Dungloe 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 1B Championship 2019 Section One
Wed, 17 Apr, Venue: Connolly Park, (One), Malin V Naomh Ultan 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Glenties, (One), Naomh Conaill V Robert Emmets 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Naomh Ultan, (Two), Naomh Ultan V Naomh Conaill 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Robert Emmets, (Two), Robert Emmets V Malin 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 1B Championship 2019 Section Two
Wed, 17 Apr, Venue: St Eunan’s, (One), St Eunan’s V Naomh Pádraig Muff 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Ardara, (One), Ardara V Sean Mac Cumhaill 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Naomh Padraig Uisce Chaoin, (Two), Naomh Pádraig Muff V Ardara 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Two), Sean Mac Cumhaill V St Eunan’s 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 2A Championship 2019 Section One
Wed, 17 Apr, Venue: Cloughaneely, (One), Cloughaneely V Naomh Muire Lower Rosses 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Pairc na nGael, (One), Naomh Columba V Moville 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: The Banks, (Two), Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Columba 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Moville, (Two), Moville V Cloughaneely 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 2A Championship 2019 Section Two
Wed, 17 Apr, Venue: Hibernian Park, (One), Burt V Red Hughs 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Glenfin, (One), Glenfin V Killybegs 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Pairc Aodh Rua, (Two), Red Hughs V Glenfin 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Two), Killybegs V Burt 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 2B Championship 2019 Section One
Wed, 17 Apr, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (One), St Naul’s GAA Club V Bundoran 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Naomh Colmcille, (One), Naomh Colmcille V Convoy 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Gaelic Park, (Two), Bundoran V Naomh Colmcille 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Convoy, (Two), Convoy V St Naul’s GAA Club 18:45, Ref: TBC

County U16 Division 2B Championship 2019 Section Two
Wed, 17 Apr, Venue: Kilcar, (One), Kilcar V Downings 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: Glenswilly, (One), Glenswilly V Urris 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Pairc Na nDunaibh, (Two), Downings V Glenswilly 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Crampsey Park, (Two), Urris V Kilcar 18:45, Ref: TBC

County U16 Division Three Championship 2019
Wed, 17 Apr, Venue: Letterkenny Gaels, (One), Letterkenny Gaels V Naomh Brid/ Pettigo 18:45, Ref: TBC
Wed, 17 Apr, Venue: St Michael’s, (One), St Michael’s V St Eunan’s 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: Ballintra, (Two), Naomh Brid/ Pettigo V St Michael’s 18:45, Ref: TBC
Mon, 22 Apr, Venue: St Eunan’s, (Two), St Eunan’s V Fanad Gaels 18:45, Ref: TBC

IB Neil McLaughlin Bus Hire Minor League
Fri, 19 Apr, Venue: Naomh Colmcille, (Round 1), Naomh Colmcille V Burt 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Naomh Padraig Uisce Chaoin, (Round 1), Naomh Pdraig Muff V Malin 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Crampsey Park, (Round 1), Urris V Carndonagh 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Moville, (Round 1), Moville V Buncrana 18:30, Ref: TBC

Junior Hurling League
Sat, 20 Apr, Venue: Carndonagh, (Round 4), Carndonagh V Aodh Ruadh Ballyshannon 20:00, Ref: TBC
Sat, 20 Apr, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 4), Sean Mac Cumhaill V Letterkenny Gaels 20:00, Ref: TBC

Minor Hurling League 
Tue, 16 Apr, Venue: Setanta, (Round 4), Setanta V St Eunan’s 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: Father Tierney Park, (Round 5), Aodh Ruadh Ballyshannon V Setanta 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: Hibernian Park, (Round 5), Burt V Dungloe 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 5), Buncrana V St Eunan’s 19:00, Ref: TBC

SRB U12 Div 1
Fri, 19 Apr, Venue: Dungloe, (Round 4), Dungloe V Naomh Conaill 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Pairc na nGael, (Round 4), Naomh Columba V Ardara 18:30, Ref: TBC
Fri, 19 Apr, Venue: Father Tierney Park, (Round 4), Aodh Ruadh Ballyshannon V Four Masters 18:30, Ref: TBC

U14 Hurling League 
Tue, 16 Apr, Venue: Letterkenny Gaels, (Round 4), Letterkenny Gaels V Sean Mac Cumhaill 18:30, Ref: TBC
Tue, 16 Apr, Venue: Father Tierney Park, (Round 4), Aodh Ruadh Ballyshannon V Four Masters 19:00, Ref: TBC
Tue, 16 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 4), Buncrana V Carndonagh 19:00, Ref: TBC
Tue, 16 Apr, Venue: Dungloe, (Round 4), Dungloe V Burt 19:00, Ref: TBC
Tue, 16 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 4), St Eunan’s V Setanta 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: Letterkenny Gaels, (Round 5), Letterkenny Gaels V Burt 18:30, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: Carndonagh, (Round 5), Carndonagh V Sean Mac Cumhaill 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 5), Buncrana V Dungloe 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: Setanta, (Round 5), Setanta V Four Masters 19:00, Ref: TBC
Thu, 18 Apr, Venue: St Eunan’s, (Round 5), St Eunan’s V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:00, Ref: TBC