The double header weekend continues with a second round of fixtures on Easter Sunday (two on Easter Monday), as follows:

21-04-2019 (Easter Sunday)
1 Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill D1 V N. Micheál Robbie O’Donnell
2 Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí D1 V Bun Dobhráin James Connors
3 Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola D1 V Chill Chartha Jimmy White
4 Glenties 15:00 N. Conáil D1 V N. Ádhamhnáin Seamus Mc Gonigle
5 Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach D1 V Gaoth Dobhair Connie Doherty
6 E Byrne Memorial Park 15:00 Na Cealla Beaga D2 V An Tearmainn Marc Brown
7 Ardara 15:00 Ard an Rátha D2 V Aodh Ruadh B A S. Greg Mc Goary
8 Páirc G O’Gallachóir 15:00 N. Náille D2 V N. Columba Enda Mc Feeley
9 Glenfin 15:00 Gleann Fhinne D2 V An Clochan Liath Val Murray
10 C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha D2 V Na Ceithre Máistrí Liam McConigley
11 Convoy 15:00 N. Mhuire Conmhaigh D3 V Na Dúnaibh Eugene Mc Hale
12 The Banks 15:00 N. Muire I na R D3 V Málainn Pat Walsh
13 N. Ultan 15:00 N. Ultan D3 V Aodh Rua Red Hughs Shane Toolan
14 N. Colmcille 15:00 N. Colmcille D3 V An Bheart Anthony McCallig
15 Pairc Uí Shiail 15:00 Gaeil Fhánada D3 V N. Bríd Tony Gallagher
16 Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill D 1R V N. Micheál Gerard Mc hugh Jnr
17 Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí D 1R V Bun Dobhráin Declan Callaghan
18 Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola D 1R V Chill Chartha Siobhan Coyle
19 Glenties 13:30 N. Conáil D 1R V N. Ádhamhnáin Kenneth Byrne
20 Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach D 1R V Gaoth Dobhair Martin Mc Kinley
21 C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha D 2R V Na Ceithre Máistrí Dermot McColgan
22 Glenfin 13:30 Gleann Fhinne D 2R V An Clochan Liath Owen Doherty
23 Páirc G.O’Gallachóir 13:30 N. Náille D 2R V N. Columba Ciara mc Feeley
24 Ardara 13:30 Ard an Rátha D 2R V Aodh Ruadh B A S. Leo Devennay
25 E. Byrne Memorial Park 13:30 Na Cealla Beaga D 2R V CLG An Tearmainn Niall McCready
26 Carndonagh 15:00 Carn Domhnaigh D4 V N. Pádraig U C Joe O donnell
27 Robert Emmets 15:00 Roibeard Eimid D4 V Bun an Phobail TBC
28 Pettigo 15:00 Paite Gabha D4 V Iorras TBC
29 Letterkenny Gaels 15:00 Gaeil Leitir Ceanainn D4 V N. Pádraig Leifear Gerard Mc Hugh Snr
30 N. Ultan 13:30 N. Ultan R1 V Aodh Rua-Red Hughs T Kilpatrick
31 Letterkenny Gaels 13:30 Gaeil Leitir Ceanainn R1 V N. Pádraig Leifear Don Langan
32 N. Colmcille 13:30 N. Colmcille R2 V An Bheart Clint Marron
22-04-2019   Easter Monday  
1 St Eunan’s 13:30 N. Ádhamhnáin R2 V Málainn Dermot McColgan
2 Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí R2 V Iorras Gerard McHugh Snr