Division 1 Brian McCormick Sports
Sun, 13 Jun, Venue: Gaelic Park, (Round 1), Realt na Mara V St Michael’s 14:00, Ref – Connie Doherty
Sun, 13 Jun Eamonn Byrne Memorial Park, Na Cealla Beaga 2-15 Gleann tSuilí 0-12, Ref – Greg McGroary
Sun, 13 Jun Páirc Naomh Fhionnain, Cloich Cheann Fhaola 2-6 Ard na Ratha 1-9, Ref – Mark Dorrian
Sun, 13 Jun Machaire Gatlán, Gaoth Dobhair 2-8 Naomh Ádhamhnáin 0-5, Ref – Enda McFeely
Sun, 13 Jun, Towney, Clg Chill Chartha 0-10 Naomh Conaill 2-11, Ref – Jimmy White

Division 1B Brian McCormick Sports
Sun, 13 Jun, Venue: Gaelic Park, (Round 1), Realt na Mara V St Michael’s 15:30, Ref – Kenneth Byrne
Sun, 13 Jun, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, , Na Cealla Beaga V Gleann tSuilí Ref –Shane Toolan
Sun, 13 Jun, Páirc Naomh Fhionnain, Cloich Cheann Fhaola 0-11 Ard na Ratha 0-14, Ref – Leo Devenney
Sun, 13 Jun, Machaire Gatlán, Gaoth Dobhair V Naomh Ádhamhnáin, Ref – Declan Callaghan
Sun, 13 Jun, Davy Brennan Memorial Park, Kilcar V Naomh Conaill, Ref –Marc Brown Ongoing

Division 2 Marley Travel
Sun, 13 Jun, Pairc na nGael, Naomh Columba 2-7 An Clochán Liath 2-9 Ref – Val Murray
Sun, 13 Jun, Páirc Gearóid O’Gallachóir, Naomh Naille 1-13 Aodh Ruadh 4-18, Ref James Connors
Sun, 13 Jun, Páirc Taobhoige, Gleann Fhinne 3-13 Sean Mac Cumhaill 2-8, Ref – Shaun McLaughlin

Sun, 13 Jun, Venue: Pairc Na nDunaibh, (Round 1), Downings V Convoy 14:30, Ref – Pat Barrett

Tue, 15 Jun, Venue: Termon, (Round 1), Termon V Milford 19:30, Ref – Shane Toolan

Division 2B Marley Travel
Sun, 13 Jun, Pairc na nGael, Naomh Columba 1-5 Dungloe 2-12, Ref – Lee Jordan
Sun, 13 Jun, Páirc Gearóid O’Gallachóir, (Round 1), Naomh Naille V Aodh Ruadh, Ref – Paul Hardy Pending
Sun, 13 Jun, Páirc Taobhoige, Gleann Fhinne 1-8 Sean Mac Cumhaill 1-9, Ref – Michael Connolly
Sun, 13 Jun, Venue: Pairc Na nDunaibh, (Round 1), Downings V Convoy 16:00, Ref – Brendan Callaghan

Division 3 YesChef
Sat, 12 Jun, Connolly Park, Malin 2-9 Naomh Colmcille 3-12 Ref – Clint Marron
Sun, 13 Jun, Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels 3-15 Four Masters 1-9, Ref – Sean McDaid
Sun, 13 Jun, Páirc na nGael, Letterkenny Gaels 5-14 Naomh Bríd 0-9, Ref – Anthony McCallig

Sun, 13 Jun, The Scarvey, Buncrana V Moville 14:30, Ref – Seamus McGonagle
Sun, 13 Jun, Hibernian Park, Burt 0-7 Red Hughs 0-7, Ref – Dermot McColgan

Division 3B YesChef
Sun, 13 Jun, Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels V Four Masters 16:00, Ref Don Langan Pending
Sun, 13 Jun, Páirc na nGael, Letterkenny Gaels 2-13 Naomh Bríd 1-8, Ref – Joe O’Donnell
Sun, 13 Jun, Venue: The Scarvey, (Round 1), Buncrana V Moville 13:00, Ref – Clint Marron
Sun, 13 Jun, Hibernian Park, Burt DNF Red Hughs, Ref – Gerard Jnr McHugh

Division 4 McGlynn Catering
Sat, 12 Jun, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets 1.15 Pettigo 0-3, Ref – Mark McGlinchey
Sun, 13 Jun, Na Rossa, Na Rossa 2-10 Naomh Pádraig Uisce Chaoin 1-4, Ref – Mark Dorrian
Sun, 13 Jun, Venue: O’Donnell Park, (Round 1), St Eunan’s V Urris 14:30, Ref – Tony Gallagher
Sun, 13 Jun, Páirc Uí Dhochartaigh, Carndonagh 1-8 Naomh Muire Lower Rosses 1-8, Ref Aidan McAleer
Sun, 13 Jun, Dunkinelly, Naomh Ultan 2-18 Naomh Pádraig Leifear 1-9, Ref Eugene McHale

Division 4B McGlynn Catering
Sun, 13 Jun, Páirc Uí Dhochartaigh, Carndonagh 3-11 Naomh Muire Lower Rosses 1-8, Ref Trevor Maloney
Sun, 13 Jun, Dunkineely, Naomh Ultan 6-12 Naomh Pádraig Leifear 1-8 16:00, Ref – Pat Walsh