14-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 2
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill V Gaoth Dobhair
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí V Naomh Micheál
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach V Chill Chartha
Glenties 13:30 Naomh Conáil V Bun Dobhráin
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 2
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill V Gaoth Dobhair
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí V Naomh Micheál
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola V Naomh Ádhamhnáin
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach V Chill Chartha
Glenties 15:00 Naomh Conáil V Bun Dobhráin
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 2
C.L.G. Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha V Naomh Columba
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 13:30 CLG Na Cealla Beaga V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Páirc Gearóid O’Gallachóir 13:30 Naomh Náille V An Clochan Liath
Ardara 13:30 Ard an Rátha V Na Ceithre Máistrí
Marley Travel Division 2
Round 2
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha V Naomh Columba
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne V CLG An Tearmainn
Eamonn Byrne Memorial Park 15:00 CLG Na Cealla Beaga V Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh.
Páirc Gearóid O’Gallachóir 15:00 Naomh Náille V An Clochan Liath
Ardara 15:00 Ard an Rátha V Na Ceithre Máistrí
13-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 2
Pairc Uí Shiail 18:30 Gaeil Fhánada V Naomh Ultan
The Banks 19:30 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Bríd
14-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 2
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille V Na Dúnaibh
Connolly Park 15:00 Málainn V An Bheart
13-04-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 2
Carndonagh 18:30 Carn Domhnaigh V Iorras
Páirc na nGael LK 18:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Naomh Pádraig Uisce Chaoin
Na Rossa 18:30 Na Rossa V Paite Gabha
Moville 18:30 Bun an Phobail V Naomh Pádraig Leifear
12-04-2019 (Fri)
Yes Chef Catering Region 1
Round 2
Glenties 18:00 Naomh Conáil V Naomh Ultan
13-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 1
Round 2
Páirc na nGael LK 17:00 Gaeil Leitir Ceanainn V Sean Mac Cumhaill
Yes Chef Catering Region 2
Round 2
Carndonagh 17:00 Carn Domhnaigh V Iorras
Naomh Colmcille 17:00 Naomh Colmcille V Na Dúnaibh
Pairc Uí Shiail 17:00 Gaeil Fhánada V Gleann tSúilí
Connolly Park 17:00 Málainn V An Bheart
Yes Chef Catering Region 1
Round 2
The Banks 18:00 Naomh Muire Íochtar na Rosann V Naomh Bríd
12-04-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 3
St Eunan’s 18:30 Naomh Ádhamhnáin V BYE
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Setanta
C.L.G. Bun Cranncha 18:30 Bun Cranncha V Sean Mac Cumhaill
Junior Hurling League
Round 3
Father Tierney Park 18:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Naomh Éanna An Ómaigh
Sean Mac Cumhaill 18:30 Sean Mac Cumhaill V BYE
Páirc na nGael LK 18:30 Gaeil Leitir Ceanainn V Carn Domhnaigh