07-04-2019 (Sun)
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Round 1
St Michael’s 13:30 Naomh Micheál V Cloich Cheann Fhaola
Gaelic Park 13:30 Bun Dobhráin V Baile na nGallóglach
Kilcar 13:30 Chill Chartha V Gleann tSúilí
Referee: Anthony Mc Callig
Gaoth Dobhair 13:30 Gaoth Dobhair V Naomh Conáil
Referee: Martin Mc Kinley
St Eunan’s 13:30 Naomh Ádhamhnáin V Sean Mac Cumhaill
Referee: Dermot Mc Colgan
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Round 1
St Michael’s 15:00 Naomh Micheál V Cloich Cheann Fhaola
Referee: Connie Doherty
Gaelic Park 15:00 Bun Dobhráin V Baile na nGallóglach
Referee: Greg Mc Groary
Kilcar 15:00 Chill Chartha V Gleann tSúilí
Referee: Jimmy White
St Eunan’s 15:00 Naomh Ádhamhnáin V Sean Mac Cumhaill
Referee: Mark Dorrian
Marley Travel Division 2 Reserve
Round 1
Dungloe 13:30 An Clochan Liath V CLG Na Cealla Beaga
Referee: David O Callaghan
Pairc na nGael 13:30 Naomh Columba V Gleann Fhinne
Referee: Mark Dorrian
Four Masters 13:30 Na Ceithre Máistrí V Naomh Náille
Referee: Ryan Walsh
Termon 13:30 CLG An Tearmainn V Ard an Rátha
Referee: Shane Toolan
Father Tierney Park 13:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Bun Cranncha
Referee: Eugene Mc Cale
Marley Travel Division 2
Round 1
Termon 15:00 CLG An Tearmainn V Ard an Rátha
Dungloe 15:00 An Clochan Liath V CLG Na Cealla Beaga
Referee: Liam Mc Conigley
Father Tierney Park 15:00 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V Bun Cranncha
Referee: Marc Brown
Four Masters 15:00 Na Ceithre Máistrí V Naomh Náille
Referee: Seamus Mc Gonagle
Pairc na nGael 15:00 Naomh Columba V Gleann Fhinne
Referee: Val Murray
06-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Division 3
Round 1
Hibernian Park 18:30 An Bheart V Gaeil Fhánada
Referee: Pat Barrett
Naomh Brd 18:30 Naomh Bríd V Naomh Colmcille
Referee: Declan Callaghan
07-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Division 3
Round 1
Pairc Aodh Rua 15:00 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Referee: Leo Devenney
Pairc Na nDunaibh 15:00 Na Dúnaibh V Málainn
Referee: Tony Gallagher
Naomh Ultan 15:00 Naomh Ultan V Naomh Mhuire Conmhaigh
Referee: Kevin Mc Ginley
06-04-2019 (Sat)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 1
Naomh Padraig Uisce Chaoin 18:00 Naomh Pádraig Uisce Chaoin V Bun an Phobail
Referee: James Connors
Crampsey Park 18:30 Iorras V Roibeard Eimid
Referee: Shaun Mc Laughlin
Convoy COE 18:30 Naomh Pádraig Leifear V Na Rossa
07-04-2019 (Sun)
Jimmy McGlynn Catering Division 4
Round 1
Pettigo 13:00 Paite Gabha V Carn Domhnaigh
06-04-2019 (Sat)
Yes Chef Catering Region 2
Round 1
Crampsey Park 17:00 Iorras V Naomh Ádhamhnáin
Referee: Paul Clifford
Glenswilly 17:00 Gleann tSúilí V Carn Domhnaigh
Referee: Don Langan
Hibernian Park 17:00 An Bheart V Gaeil Fhánada
Referee: Martin Mc Kinley
Yes Chef Catering Region 1
Round 1
Sean Mac Cumhaill 18:00 Sean Mac Cumhaill V Gleann Fhinne
Referee: Pat Walsh
07-04-2019 (Sun)
Yes Chef Catering Region 1
Round 1
Naomh Brd 13:30 Naomh Bríd V Gaeil Leitir Ceanainn
Referee: Lee Jordan
Naomh Ultan 13:30 Naomh Ultan V Naomh Mhuire Conmhaigh
Referee: Martin Doherty
Pairc Aodh Rua 13:30 Aodh Rua Cuil na gCuirridín V Naomh Muire Íochtar na Rosann
Referee: Joe O Donnell
Yes Chef Catering Yes Chef Catering Region 2
Round 1
Pairc Na nDunaibh 14:30 Na Dúnaibh V Málainn
05-04-2019 (Fri)
Senior Hurling League
Round 2
Hibernian Park 18:30 An Bheart V BYE
Setanta 18:30 Setanta V Bun Cranncha
Referee: Hugo Wallace
Sean Mac Cumhaill 18:30 Sean Mac Cumhaill V Naomh Ádhamhnáin
Referee: Trevor Maloney
Junior Hurling League
Round 2
Father Tierney Park 18:30 Aodh Ruadh Béal Átha Seanaidh. V BYE
Carndonagh 18:30 Carn Domhnaigh V Sean Mac Cumhaill
Omagh 19:30 Naomh Éanna An Ómaigh V Gaeil Leitir Ceanainn