Note: The winning team is displayed first
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Sun, 28 Apr, 

Sun, 28 Apr, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely 0-13 Sean Mac Cumhaill 1-9
Sun, 28 Apr, Venue: Glenswilly, Gaoth Dobhair 1-17 Glenswilly 0-8
Sun, 28 Apr, Venue: Kilcar, Kilcar 3-23 Bundoran 3-11
Sun, 28 Apr, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s 1-19 St Michael’s 0-13
Sun, 28 Apr, Venue: Glenties, Naomh Conaill 2-20 Milford 0-10

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Fri, 26 Apr, 

Fri, 26 Apr, Venue: Kilcar, Kilcar 1-23 Milford 2-7
Sun, 28 Apr, 
Sun, 28 Apr, Venue: Cloughaneely, Sean Mac Cumhaill 4-14 Cloughaneely 0-5
Sun, 28 Apr, Venue: Kilcar, Kilcar 2-12 Bundoran 3-6
Sun, 28 Apr, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s 4-17 St Michael’s 1-7

Marley Travel Division 2
Sun, 28 Apr, 

Sun, 28 Apr, Venue: Dungloe, Four Masters 0-9 Dungloe 0-8
Sun, 28 Apr, Venue: Termon, St Nauls 0-8 Termon 0-7

Marley Travel Division 2 Reserve
Sun, 28 Apr, 

Sun, 28 Apr, Venue: Dungloe, Dungloe 2-10 Four Masters 1-10

Yes Chef Catering Division 3
Thu, 25 Apr, 

Thu, 25 Apr, Venue: The Banks, Burt 1-11 Naomh Muire Lower Rosses 2-6
Sun, 28 Apr, 
Sun, 28 Apr, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan 1-11 Downings 1-10
Sun, 28 Apr, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels 3-20 Malin 1-10
Sun, 28 Apr, Venue: Convoy, Convoy 2-8 Naomh Colmcille 0-8
Sun, 28 Apr, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs 0-8 Naomh Br�d 1-5

Jimmy McGlynn Catering Division 4
Sat, 27 Apr, 

Sat, 27 Apr, Venue: Na Rossa, Na Rossa 1-9 Moville 0-7
Sat, 27 Apr, Venue: Carndonagh, Letterkenny Gaels 4-5 Carndonagh 2-9
Sat, 27 Apr, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets 0-12 Naomh Pádraig Lifford 1-9
Sat, 27 Apr, Venue: Pettigo, Naomh Padraig Muff 4-7 Pettigo 1-11

Yes Chef Catering Region 1
Mon, 22 Apr, 

Mon, 22 Apr, Venue: Glenties, Naomh Conaill 2-10 Naomh Bríd 0-10
Sat, 27 Apr, 
Sat, 27 Apr, Venue: Naomh Ultan, Sean Mac Cumhaill 0-8 Naomh Ultan 0-6
Sat, 27 Apr, Venue: Glenties, Glenfin 5-5 Naomh Conaill 0-13
Sun, 28 Apr, 
Sun, 28 Apr, Venue: Convoy, Convoy 2-12 Letterkenny Gaels 3-5

Yes Chef Catering Region 2
Mon, 22 Apr, 

Mon, 22 Apr, Venue: St Eunan’s, Malin 4-6 St Eunan’s 2-11
Sat, 27 Apr, 
Sat, 27 Apr, Venue: Glenswilly, Glenswilly 0-14 Downings 1-11
Sun, 28 Apr, 
Sun, 28 Apr, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels 3-10 Malin 3-5

Brian McCormick Sports &Leisure Brian McCormick Sports &Leisure Division 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Chill Chartha 4 4 0 0 101 59 42 8
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan’s 5 4 0 1 90 71 19 8
Gaoth Dobhair 3 3 0 0 64 36 28 6
Naomh Conaill 4 3 0 1 85 63 22 6
Realt na Mara G.F.C 5 3 0 2 95 99 -4 6
St Michael’s 5 2 0 3 69 81 -12 4
Cloich Cheann Fhaola 3 1 0 2 36 38 -2 2
Sean Mac Cumhaill 5 1 0 4 73 85 -12 2
Glenswilly 5 1 0 4 62 89 -27 2
Milford 5 0 0 5 64 118 -54 0

Brian McCormick Sports &Leisure Brian McCormick Sports &Leisure Division 1 Reserve

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Ádhamhnain/St Eunan’s 5 4 1 0 120 49 71 9
Sean Mac Cumhaill 4 3 0 1 88 58 30 6
CLG Chill Chartha 3 3 0 0 60 36 24 6
St Michael’s 5 3 0 2 89 94 -5 6
Naomh Conaill 3 2 1 0 63 40 23 5
Gaoth Dobhair 1 1 0 0 22 16 6 2
Realt na Mara G.F.C 5 1 0 4 66 100 -34 2
Glenswilly 4 1 0 3 43 81 -38 2
Milford 5 0 0 5 72 103 -31 0
Cloich Cheann Fhaola 3 0 0 3 15 61 -46 0

Marley Travel Marley Travel Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Na Cealla Beaga 5 5 0 0 97 56 41 10
Gleann Fhinne 4 3 0 1 56 50 6 6
CLG Naomh Náille 5 3 0 2 62 63 -1 6
Aodh Ruadh Ballyshannon 4 2 0 2 61 53 8 4
Ardara 4 2 0 2 53 51 2 4
CLG An Tearmainn 5 2 0 3 60 64 -4 4
Four Masters 5 2 0 3 62 68 -6 4
An Clochán Liath 5 2 0 3 61 71 -10 4
CLG Bun Cranncha 4 1 0 3 50 74 -24 2
Naomh Columba 3 0 0 3 38 50 -12 0

Marley Travel Marley Travel Division 2 Reserve

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Four Masters 5 3 0 2 73 60 13 6
An Clochan Liath 4 3 0 1 73 61 12 6
CLG Na Cealla Beaga 4 3 0 1 55 52 3 6
CLG Naomh Naille 4 2 1 1 51 55 -4 5
Naomh Columba 3 1 1 1 41 27 14 3
Gleann Fhinne 3 1 1 1 42 35 7 3
Ardara 3 1 0 2 46 38 8 2
CLG Bun Cranncha 3 1 0 2 41 59 -18 2
CLG An Tearmainn 4 1 0 3 50 75 -25 2
Aodh Ruadh Ballyshannon 3 0 1 2 31 41 -10 1

Yes Chef Catering Yes Chef Catering Division 3

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Burt 5 4 1 0 77 56 21 9
Gaeil Fhánada 5 2 2 1 75 59 16 6
Red Hughs 4 2 2 0 51 36 15 6
Naomh Mhuire Conmhaigh 3 2 1 0 45 32 13 5
Naomh Colmcille 5 2 1 2 59 57 2 5
Na Dúnaibh/Downings 5 2 0 3 70 70 0 4
Naomh Bríd 3 1 1 1 30 31 -1 3
Naomh Ultan 5 1 1 3 53 76 -23 3
Málainn/Malin 4 0 1 3 44 74 -30 1
Naomh Muire, Íochtar Na Rosann 3 0 0 3 34 47 -13 0

Jimmy McGlynn Catering Jimmy McGlynn Catering Division 4

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Moville 5 4 0 1 87 62 25 8
Urris 4 3 0 1 81 46 35 6
Letterkenny Gaels 4 3 0 1 81 55 26 6
Na Rossa 3 3 0 0 37 23 14 6
CLG Carndomhnaigh 4 2 0 2 59 47 12 4
Naomh Pádraig Uisce Chaoin 5 2 0 3 73 88 -15 4
Pettigo 4 1 0 3 64 75 -11 2
Roibeard Eimid/Robert Emmets 4 0 1 3 54 92 -38 1
Naomh Pádraig Leifear 5 0 1 4 36 84 -48 1

Yes Chef Catering Yes Chef Catering Region 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Red Hughs 3 3 0 0 83 17 66 6
Letterkenny Gaels 4 3 0 1 85 57 28 6
Gleann Fhinne 4 2 1 1 75 69 6 5
Sean Mac Cumhaill 4 2 1 1 49 56 -7 5
Naomh Mhuire Conmhaigh 3 2 0 1 53 38 15 4
Naomh Conaill 4 2 0 2 66 71 -5 4
Naomh Muire, Íochtar Na Rosann 2 0 0 2 21 36 -15 0
Naomh Bríd 2 0 0 2 17 38 -21 0
Naomh Ultan 4 0 0 4 20 87 -67 0

Yes Chef Catering Yes Chef Catering Region 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Burt 2 2 0 0 42 15 27 4
Málainn/Malin 3 2 0 1 48 45 3 4
Urris 2 1 1 0 34 19 15 3
Glenswilly 2 1 1 0 35 31 4 3
Gaeil Fhánada 1 1 0 0 17 8 9 2
Gaeil Fh�nada 2 1 0 1 25 32 -7 2
CLG Carndomhnaigh 3 1 0 2 35 46 -11 2
Naomh Colmcille 2 1 0 1 16 30 -14 2
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan’s 2 0 1 1 35 36 -1 1
Na D�naibh/Downings 4 0 1 3 38 54 -16 1
Glenswilly 1 0 0 1 8 17 -9 0