Barry Gallagher Memorial Cup Division 1
Sun, 15 Sep,

Sun, 15 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, Buncrana V Burt 11:30, Ref: TBC
Sun, 15 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V Carndonagh 11:30, Ref: TBC

Barry Gallagher Memorial Cup Division 2
Sun, 15 Sep,

Sun, 15 Sep, Venue: Naomh Colmcille, Naomh Colmcille V Malin 11:30, Ref: TBC
Sun, 15 Sep, Venue: Pairc Brid, Steelstown V Moville 11:30, Ref: TBC

Go Power Minor Division One Championship
Wed, 11 Sep,

Wed, 11 Sep, Venue: Convoy, Gaoth Dobhair V Termon 19:30, Ref: James Connors

Go Power County Minor Division Two Championship Section A
Wed, 11 Sep,

Wed, 11 Sep, Venue: Ard an Ratha, Four Masters V Kilcar 18:00, Ref: TBC
Wed, 11 Sep, Venue: The Banks, Cloughaneely V St Naul’s 19:30, Ref: TBC

Inishowen Board U13 Division 2
Sun, 15 Sep,

Sun, 15 Sep, Venue: Naomh Colmcille, Naomh Colmcille V Malin 11:30, Ref: TBC

NRB U13 Division 1
Fri, 13 Sep,

Fri, 13 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V St Eunan’s 18:30, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Termon 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Cloughaneely 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Termon 18:30, Ref: TBC

NRB U13 Division 2
Fri, 13 Sep,

Fri, 13 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill V Fanad Gaels 18:30, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Glenfin, Glenfin V Letterkenny Gaels 18:30, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V Milford 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: Moyle Park, Milford V Letterkenny Gaels 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: Pairc U Shiail, Fanad Gaels V Gaoth Dobhair 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: Glenfin, Glenfin V Sean Mac Cumhaill 18:30, Ref: TBC

NRB U13 Division 3
Fri, 13 Sep,

Fri, 13 Sep, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets V St Michael’s 18:30, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V St Eunan’s 18:30, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, Letterkenny Gaels V Convoy 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: Convoy, Convoy V Red Hughs 18:30, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets V Letterkenny Gaels 18:30, Ref: TBC

SRB U13 Div 2
Fri, 13 Sep,

Fri, 13 Sep, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Brid/ Pettigo 19:00, Ref: TBC
Fri, 13 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Dungloe 19:00, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: TBC, Naomh Brid/ Pettigo V Dungloe 19:00, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Killybegs 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 2 sec 2
Sat, 14 Sep,

Sat, 14 Sep, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Naomh Columba 19:00, Ref: TBC
Sat, 14 Sep, Venue: Four Masters, Four Masters V Kilcar 19:00, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: Pairc na nGael, Naomh Columba V Kilcar 19:00, Ref: TBC
Mon, 16 Sep, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Four Masters 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 3
Fri, 13 Sep,

Fri, 13 Sep, Venue: Gaelic Park, Realt na Mara V St Naul’s 19:00, Ref: TBC
Mon, 16 Sep,
Mon, 16 Sep, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan V Bundoran 18:30, Ref: TBC