SRB U10 Section 1
Wed, 28 Aug, 

Wed, 28 Aug, Venue: Ardara, Ardara V Naomh Conaill 18:00, Ref: TBC
Wed, 28 Aug, Venue: Dungloe, Dungloe V Aodh Ruadh Ballyshannon 18:00, Ref: TBC
Wed, 28 Aug, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Four Masters 18:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, 
Sat, 31 Aug, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Dungloe 11:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill V Four Masters 11:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Ardara 11:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 1
Wed, 28 Aug, 

Wed, 28 Aug, Venue: Tir Conaill Park, Four Masters V Naomh Conaill 19:00, Ref: Mark Dorrian
Mon, 02 Sep, 
Mon, 02 Sep, Venue: Davy Brennan Memorial Park, Naomh Conaill V Ardara 19:00, Ref: TBC

Barry Gallagher Memorial Cup Division 1
Sun, 01 Sep, 

Sun, 01 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V Naomh Pádraig Muff 11:30, Ref: TBC
Sun, 01 Sep, Venue: Páirc Ui Dhochartaigh, Carndonagh V Buncrana 11:30, Ref: TBC

Barry Gallagher Memorial Cup Division 2
Sun, 01 Sep, 

Sun, 01 Sep, Venue: Moville, Moville V Urris 11:30, Ref: TBC
Sun, 01 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V Naomh Colmcille 11:30, Ref: TBC

Go Power Minor Division One Championship
Wed, 28 Aug, 

Wed, 28 Aug, Venue: O Donnell Park, Gaoth Dobhair V Killybegs 18:45, Ref: TBC
Wed, 28 Aug, Venue: Convoy, St Eunan’s V Naomh Pádraig Muff 18:45, Ref: TBC

Go Power County Minor Division Two Championship Section A
Wed, 28 Aug, 

Wed, 28 Aug, Venue: Moyle Park, Milford V Urris 19:30, Ref: TBC
Wed, 28 Aug, Venue: Glenswilly, Glenswilly V Burt 19:30, Ref: TBC

Go Power County Under Fourteen Division 1A Section B
Fri, 30 Aug, 

Fri, 30 Aug, Venue: Gleann Fhinne, Four Masters V Sean Mac Cumhaill 18:45, Ref: TBC

Go Power County Under Fourteen Division 2A Championship Section A
Fri, 30 Aug, 

Fri, 30 Aug, Venue: TBC, Burt V Naomh Muire Lower Rosses 18:45, Ref: TBC

Go Power County Under Fourteen Division 2B Championship Section A
Fri, 30 Aug, 

Fri, 30 Aug, Venue: Tirconaill Park Donegal, St Michael’s V Naomh Columba 18:45, Ref: TBC
Fri, 30 Aug, Venue: TBC, Killybegs V Red Hughs 18:45, Ref: TBC

SRB U10 Section 2
Sat, 31 Aug, 

Sat, 31 Aug, Venue: Páirc Naomh Bríd, Naomh Bríd V Pettigo 11:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Na Rossa 11:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, St Naul’s V Naomh Ultan 11:00, Ref: TBC
Sat, 31 Aug, Venue: Gaelic Park, Realt na Mara V Naomh Columba 11:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 2
Fri, 30 Aug, 

Fri, 30 Aug, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Dungloe 19:00, Ref: TBC
Fri, 30 Aug, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Naomh Brid/ Pettigo 19:00, Ref: TBC
Mon, 02 Sep, 
Mon, 02 Sep, Venue: Páirc na Rosann, Dungloe V Killybegs 19:00, Ref: TBC
Mon, 02 Sep, Venue: TBC, Naomh Bríd/ Pettigo V Naomh Muire Lower Rosses 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 2 sec 2
Fri, 30 Aug, 

Fri, 30 Aug, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Kilcar 19:00, Ref: TBC
Fri, 30 Aug, Venue: Tirconaill Park, Four Masters V Naomh Columba 19:00, Ref: TBC
Mon, 02 Sep, 
Mon, 02 Sep, Venue: Páirc an Tamhnaigh, Kilcar V Four Masters 19:00, Ref: TBC
Mon, 02 Sep, Venue: Pairc na nGael, Naomh Columba V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 3
Wed, 28 Aug, 

Wed, 28 Aug, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, St Naul’s GAA Club V Bundoran 19:00, Ref: Anthony Mc Callig
Mon, 02 Sep, 
Mon, 02 Sep, Venue: Gaelic Park, Realt na Mara V Naomh Ultan 19:00, Ref: TBC