NRB U13 Division 1
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: Glenswilly, Glenswilly V St Eunan’s 18:45, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Termon 18:45, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, 
Mon, 09 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Glenswilly 18:30, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: Termon, Termon V St Eunan’s 18:30, Ref: TBC

NRB U13 Division 2
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, Letterkenny Gaels V Sean Mac Cumhaill 18:45, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V Glenfin 18:45, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Moyle Park, Milford V Fanad Gaels 18:45, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, 
Mon, 09 Sep, Venue: Pairc U Shiail, Fanad Gaels V Glenfin 18:30, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: Moyle Park, Milford V Sean Mac Cumhaill 18:30, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, Letterkenny Gaels V Gaoth Dobhair 18:30, Ref: TBC

NRB U13 Division 3
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: St Michael’s, St Michael’s V Letterkenny Gaels 18:45, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Pairc Aodh Rua, Red Hughs V Robert Emmets 18:45, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Convoy 18:45, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, 
Mon, 09 Sep, Venue: Convoy, Convoy V Robert Emmets 18:30, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Letterkenny Gaels 18:30, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: St Michael’s, St Michael’s V Red Hughs 18:30, Ref: TBC

SRB U13 Div 2
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: Dungloe, Dungloe V Naomh Brid/ Pettigo 19:00, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Naomh Muire Lower Rosses 19:00, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, 
Mon, 09 Sep, Venue: Dungloe, Dungloe V Naomh Muire Lower Rosses 19:00, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: TBC, Naomh Brid/ Pettigo V Killybegs 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 2 sec 2
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: Kilcar, Kilcar V Naomh Columba 19:00, Ref: TBC
Fri, 06 Sep, Venue: Four Masters, Four Masters V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:00, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, 
Mon, 09 Sep, Venue: Kilcar, Kilcar V Aodh Ruadh Ballyshannon 19:00, Ref: TBC
Mon, 09 Sep, Venue: Pairc na nGael, Naomh Columba V Four Masters 19:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 3
Mon, 09 Sep, 

Mon, 09 Sep, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan V St Naul’s 19:00, Ref: TBC

SRB U8 Sec 1
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Dungloe, Dungloe V Aodh Ruadh Ballyshannon 11:00, Ref: TBC
Sat, 07 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs V Naomh Columba 11:00, Ref: TBC

SRB U8 Sec 2
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Ardara, Ardara V Naomh Conaill 11:00, Ref: TBC
Sat, 07 Sep, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Realt na Mara 11:00, Ref: TBC

SRB U8 Section 3
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Pettigo, Pettigo V St Naul’s GAA Club 11:00, Ref: TBC
Sat, 07 Sep, Venue: Pairc Naomh Brid, Naomh Brd V Na Rossa 11:00, Ref: TBC

SRB U13 Div 1
Fri, 06 Sep, 

Fri, 06 Sep, Venue: Ardara, Ardara V Four Masters 19:00, Ref: TBC

Barry Gallagher Memorial Cup Division 2
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Connolly Park, Malin V Moville 00:00, Ref: TBC
Sun, 08 Sep, Venue: Crampsey Park, Urris V Naomh Colmcille 11:30, Ref: TBC