Note: The winning team is displayed first
Division 1 Brian McCormick Sports
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill 5-19 Killybegs 0-5

Division 1B Brian McCormick Sports
Sat, 24 Jul,

Sat, 24 Jul, Venue: St Michael’s, St Michael’s 0-19 Glenswilly 2-12
Sat, 24 Jul, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill 4-19 Killybegs 0-4

Division 2 Marley Travel
Sat, 24 Jul,

Sat, 24 Jul, Venue: Glenfin, Glenfin 2-15 Downings 0-12
Sun, 25 Jul,
Sun, 25 Jul, Venue: Dungloe, Dungloe 3-11 Milford 2-8
Sun, 25 Jul, Venue: Convoy, Sean Mac Cumhaill 1-14 Convoy 0-8

Division 2B Marley Travel
Sat, 24 Jul,

Sat, 24 Jul, Venue: Glenfin, Glenfin 9-13 Downings 0-11
Sun, 25 Jul,
Sun, 25 Jul, Venue: Convoy, Sean Mac Cumhaill 4-17 Convoy 1-9
Sun, 25 Jul, Venue: Dungloe, Dungloe 1-12 Milford 0-9

Division 4 McGlynn Catering
Sat, 24 Jul,

Sat, 24 Jul, Venue: Naomh Padraig Leifear, Naomh Muire Lower Rosses 1-12 Naomh Pdraig Lifford 0-6
Sat, 24 Jul, Venue: Crampsey Park, Urris 3-12 Robert Emmets 1-7
Sat, 24 Jul, Venue: St Eunan’s, Na Rossa 3-14 St Eunan’s 0-17

Division 4B McGlynn Catering
Sat, 24 Jul,

Sat, 24 Jul, Venue: Naomh Padraig Leifear, Naomh Muire Lower Rosses 9-15 Naomh Pdraig Lifford 5-7

Senior Hurling League
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, St Eunan’s 0-17 Buncrana 0-15
Fri, 23 Jul, Venue: Hibernian Park, Burt 6-22 Dungloe 0-3
Fri, 23 Jul, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill 1-26 Carndonagh 0-3

Division 5 South
Sun, 25 Jul,

Sun, 25 Jul, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill 2-13 Ardara 0-7

Division 5 ( North)
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Glenswilly, Glenswilly 0-11 Termon 1-6

IRB U13 Barry Gallagher Cup Division 1
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Carndonagh, Carndonagh 5-12 Burt 1-4

IRB U13 Barry Gallagher Cup Division 2
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Carndonagh, Carndonagh 5-14 Buncrana 2-5

IRB U15 Joe McGeady Cup Division 1
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Connolly Park, Buncrana 5-20 Malin 0-4

IRB U15 Joe McGeady Cup Division 2
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Naomh Colmcille, Urris 4-12 Naomh Colmcille 3-8

NRB Under 15 Championship Div 1
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Glenfin, Letterkenny Gaels W/O Glenfin –

NRB U15 Championship Division 2
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Convoy, Sean Mac Cumhaill 5-14 Convoy 1-11
Mon, 26 Jul, Venue: Moyle Park, Milford W/O St Eunan’s –
Mon, 26 Jul, Venue: Pairc U Shiail, Glenswilly 10-9 Fanad Gaels 3-2

NRB U15 Championship Division 3
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Glenswilly, Downings 6-6 Glenswilly 2-3

NRB Under 13 Championship Div 1
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Cloughaneely, St Eunan’s 5-18 Cloughaneely 3-7

NRB Under 13 Championship Division 2
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Letterkenny Gaels, Letterkenny Gaels 5-13 Red Hughs 0-8

NRB Under 13 Championship Division 3
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: TBC, Glenswilly 1-24 Naomh Pdraig Lifford 2-0
Fri, 23 Jul, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s 4-12 Downings 2-5

NRB Under 17 Championship Div 2
Fri, 23 Jul,

Fri, 23 Jul, Venue: Letterkenny Gaels, St Eunan’s 2-17 Letterkenny Gaels 0-8

SRB U13 D2
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Dunkineely, Bundoran 9-18 Naomh Ultan 1-7
Mon, 26 Jul, Venue: Pairc Naomh Brid, St Naul’s GAA Club 4-10 Naomh Brd 1-7
Mon, 26 Jul, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, Naomh Columba 4-11 Killybegs 1-16
Mon, 26 Jul, Venue: Na Rossa, Na Rossa 2-7 Naomh Muire Lower Rosses 0-9

SRB U13 D1
Mon, 26 Jul,

Mon, 26 Jul, Venue: Four Masters, Four Masters 3-12 Naomh Conaill 2-10
Mon, 26 Jul, Venue: Dungloe, Dungloe 5-11 Aodh Ruadh Ballyshannon 0-8

Brian McCormick Sports Division 1 Brian McCormick Sports

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Conaill 7 7 0 0 165 70 95 14
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 7 5 0 2 96 68 28 10
CLG Chill Chartha 6 4 0 2 92 71 21 8
St Michael’s 6 4 0 2 79 76 3 8
Cloich Cheann Fhaola 6 3 1 2 95 97 -2 7
Gaoth Dobhair 6 3 0 3 90 86 4 6
Ardara 6 1 1 4 63 97 -34 3
CLG Na Cealla Beaga 6 1 0 5 74 120 -46 2
Realt na Mara CLG 4 0 1 3 62 72 -10 1
Gleann tSil 6 0 1 5 77 136 -59 1

Brian McCormick Sports Division 1B Brian McCormick Sports

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Conaill 7 6 0 1 187 56 131 12
CLG Chill Chartha 6 4 1 1 87 71 16 9
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 6 4 0 2 87 79 8 8
CLG Na Cealla Beaga 6 4 0 2 81 79 2 8
Ardara 6 3 1 2 93 111 -18 7
Cloich Cheann Fhaola 6 3 0 3 95 76 19 6
St Michael’s 5 1 0 4 84 97 -13 2
Realt na Mara CLG 1 0 0 1 12 27 -15 0
Gaoth Dobhair 4 0 0 4 33 85 -52 0
Gleann tSil 5 0 0 5 44 122 -78 0

Marley Travel Division 2 Marley Travel

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Aodh Ruadh Ballyshannon 6 5 0 1 106 69 37 10
Milford 7 4 1 2 112 104 8 9
Gleann Fhinne 7 3 2 2 121 117 4 8
CLG An Tearmainn 4 3 1 0 77 66 11 7
An Clochn Liath 7 3 1 3 98 99 -1 7
Sean Mac Cumhaill 7 3 0 4 98 97 1 6
CLG Naomh Nille 5 2 1 2 68 82 -14 5
Naomh Columba 6 2 0 4 101 98 3 4
Na Dnaibh/Downings 5 1 0 4 59 78 -19 2
Naomh Mhuire Conmhaigh 6 0 2 4 65 95 -30 2

Marley Travel Division 2B Marley Travel

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Sean Mac Cumhaill 7 6 0 1 150 77 73 12
An Clochn Liath 7 6 0 1 107 82 25 12
Aodh Ruadh Ballyshannon 6 4 0 2 97 85 12 8
CLG An Tearmainn 3 3 0 0 60 30 30 6
Gleann Fhinne 6 3 0 3 118 86 32 6
CLG Naomh Nille 5 1 0 4 88 91 -3 2
Milford 4 1 0 3 59 70 -11 2
Naomh Columba 4 1 0 3 38 72 -34 2
Na Dnaibh/Downings 3 0 0 3 27 84 -57 0
Naomh Mhuire Conmhaigh 5 0 0 5 57 124 -67 0

McGlynn Catering Division 4 McGlynn Catering

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Na Rossa 6 4 1 1 99 84 15 9
Naomh Muire, ochtar Na Rosann 6 4 1 1 114 59 55 9
Naomh Pdraig Uisce Chaoin 5 4 0 1 70 65 5 8
Naomh Ultan 4 3 0 1 85 47 38 6
CLG Carndomhnaigh 4 2 2 0 48 36 12 6
Naomh Pdraig Leifear 5 2 0 3 59 79 -20 4
Urris 6 2 0 4 87 74 13 4
Roibeard Eimid/Robert Emmets 4 1 0 3 38 58 -20 2
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 5 0 1 4 74 110 -36 1
Pettigo 5 0 1 4 41 103 -62 1

McGlynn Catering Division 4B McGlynn Catering

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Muire, ochtar Na Rosann 4 3 0 1 96 69 27 6
Naomh Pdraig Uisce Chaoin 2 2 0 0 50 22 28 4
Urris 3 2 0 1 80 55 25 4
Naomh Ultan 2 1 0 1 42 30 12 2
CLG Carndomhnaigh 2 1 0 1 34 36 -2 2
Roibeard Eimid/Robert Emmets 1 0 0 1 14 17 -3 0
Naomh Pdraig Leifear 4 0 0 4 58 145 -87 0

Senior Hurling League

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 7 5 2 0 142 92 50 12
Setanta 6 4 1 1 148 87 61 9
Burt 6 3 2 1 141 76 65 8
Sean Mac Cumhaill 6 3 1 2 106 71 35 7
CLG Bun Cranncha 5 2 1 2 91 68 23 5
An Clochn Liath 6 1 0 5 70 163 -93 2
CLG Carndomhnaigh 5 0 1 4 62 176 -114 1
Aodh Ruadh Ballyshannon 3 0 0 3 31 58 -27 0

Division 5 South

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Conaill 4 3 0 1 74 53 21 6
An Clochn Liath 3 2 0 1 56 44 12 4
Four Masters 1 1 0 0 19 17 2 2
Ardara 3 1 0 2 21 40 -19 2
Aodh Ruadh Ballyshannon 1 0 0 1 0 1 -1 0
Gleann Fhinne 2 0 0 2 25 40 -15 0

Division 5 ( North)

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 2 2 0 0 44 17 27 4
Sean Mac Cumhaill 2 2 0 0 42 26 16 4
Cloich Cheann Fhaola 1 1 0 0 19 1 18 2
Gleann tSil 3 1 0 2 35 59 -24 2
CLG An Tearmainn 4 0 0 4 29 66 -37 0

IRB U13 Barry Gallagher Cup Division 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Carndomhnaigh 6 6 0 0 142 65 77 12
Burt 7 5 0 2 123 120 3 10
Moville 6 2 0 4 142 136 6 4
Urris 5 1 0 4 92 123 -31 2
CLG Bun Cranncha 6 1 0 5 76 131 -55 2

IRB U13 Barry Gallagher Cup Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Mlainn/Malin 6 5 0 1 139 91 48 10
Naomh Colmcille 7 5 0 2 135 123 12 10
CLG Carndomhnaigh 6 3 0 3 116 98 18 6
Naomh Pdraig Uisce Chaoin 6 3 0 3 123 112 11 6
CLG Bun Cranncha 7 0 0 7 46 135 -89 0

IRB U15 Joe McGeady Cup Division 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Bun Cranncha 4 4 0 0 93 21 72 8
CLG Carndomhnaigh 3 3 0 0 74 53 21 6
Naomh Pdraig Uisce Chaoin 4 0 0 4 50 93 -43 0
Mlainn/Malin 3 0 0 3 24 74 -50 0

IRB U15 Joe McGeady Cup Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Urris 4 4 0 0 115 45 70 8
Burt 2 1 0 1 36 25 11 2
Moville 2 1 0 1 47 45 2 2
Naomh Colmcille 2 0 0 2 29 56 -27 0
CLG Bun Cranncha 2 0 0 2 16 72 -56 0

NRB Under 15 Championship Div 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 8 6 1 1 147 77 70 13
Gaoth Dobhair 8 6 0 2 184 92 92 12
Cloich Cheann Fhaola 8 5 2 1 114 73 41 12
Letterkenny Gaels 8 3 0 5 70 159 -89 6
CLG An Tearmainn 7 2 1 4 112 129 -17 5
Gleann Fhinne 9 0 0 9 22 119 -97 0

NRB U15 Championship Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Sean Mac Cumhaill 7 7 0 0 141 52 89 14
Gleann tSil 8 6 0 2 165 93 72 12
Naomh Mhuire Conmhaigh 9 4 1 4 116 155 -39 9
Milford 9 3 2 4 126 172 -46 8
Gaeil Fhnada 8 3 1 4 130 142 -12 7
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 9 0 0 9 0 64 -64 0

NRB U15 Championship Division 3

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Na Dnaibh/Downings 9 9 0 0 229 88 141 18
Roibeard Eimid/Robert Emmets 6 5 0 1 148 92 56 10
St Michael’s 7 3 1 3 154 114 40 7
Red Hughs 7 3 1 3 128 140 -12 7
Gleann tSil 9 2 0 7 108 174 -66 4
Naomh Pdraig Leifear 8 0 0 8 83 242 -159 0

NRB Under 13 Championship Div 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 8 7 0 1 175 131 44 14
Sean Mac Cumhaill 8 6 0 2 184 138 46 12
Gaoth Dobhair 7 4 1 2 132 100 32 9
CLG An Tearmainn 8 3 0 5 165 162 3 6
Gleann tSil 8 1 2 5 144 170 -26 4
Cloich Cheann Fhaola 7 0 1 6 115 214 -99 1

NRB Under 13 Championship Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Letterkenny Gaels 7 7 0 0 271 90 181 14
Milford 8 6 0 2 180 122 58 12
St Michael’s 6 4 0 2 162 153 9 8
Red Hughs 7 3 0 4 152 174 -22 6
Roibeard Eimid/Robert Emmets 8 1 0 7 76 249 -173 2
Gleann Fhinne 6 0 0 6 72 125 -53 0

NRB Under 13 Championship Division 3

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 8 8 0 0 222 66 156 16
Gleann tSil 8 5 0 3 206 102 104 10
Gaeil Fhnada 7 4 1 2 144 126 18 9
Na Dnaibh/Downings 8 4 1 3 153 140 13 9
Naomh Mhuire Conmhaigh 7 1 0 6 52 159 -107 2
Naomh Pdraig Leifear 8 0 0 8 46 230 -184 0

NRB Under 17 Championship Div 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh dhamhnin/St Eunan’s 2 1 1 0 39 24 15 3
Roibeard Eimid/Robert Emmets 3 1 1 1 39 47 -8 3
Gaeil Fhnada 1 1 0 0 17 6 11 2
St Michael’s 1 1 0 0 19 16 3 2
Letterkenny Gaels 3 1 0 2 42 52 -10 2
Naomh Mhuire Conmhaigh 2 0 0 2 24 35 -11 0

SRB U13 D2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Brd 7 6 0 1 135 78 57 12
Four Masters 7 6 0 1 164 82 82 12
CLG Naomh Nille 7 5 1 1 161 110 51 11
Realt na Mara CLG 8 5 0 3 189 168 21 10
CLG Na Cealla Beaga 7 3 0 4 140 137 3 6
Na Rossa 7 2 0 5 123 141 -18 4
Naomh Columba 7 2 0 5 128 149 -21 4
Naomh Muire, ochtar Na Rosann 7 2 0 5 121 148 -27 4
Naomh Ultan 7 0 1 6 59 207 -148 1

SRB U13 D1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Four Masters 8 7 1 0 217 130 87 15
Ardara 7 6 1 0 198 120 78 13
Naomh Conaill 7 4 0 3 204 155 49 8
An Clochn Liath 8 3 0 5 170 170 0 6
Aodh Ruadh Ballyshannon 8 1 0 7 150 271 -121 2
CLG Chill Chartha 6 0 0 6 85 178 -93 0