Note this is not the full range of fixtures for next weekend. The full list, including Senior B, will be published tomorrow.

Division 1 Brian McCormick Sports
Sat, 26 Jun,

Sat, 26 Jun, Venue: Kilcar, Kilcar V St Michael’s 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V Killybegs 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill V Ardara 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Glenswilly 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Ardara, Bundoran V St Eunan’s 17:30,

Division 1B Brian McCormick Sports
Sat, 26 Jun,

Sat, 26 Jun, Venue: Gaelic Park, Bundoran V St Eunan’s 19:00,

Division 2 Marley Travel
Sat, 26 Jun,

Sat, 26 Jun, Venue: Pairc Na nDunaibh, Downings V Milford 14:00,
Sat, 26 Jun, Venue: Glenfin, Glenfin V Termon 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Pairc na nGael, Naomh Columba V Sean Mac Cumhaill 17:30,
Sun, 27 Jun,
Sun, 27 Jun, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Convoy 16:00,

Division 3 YesChef
Fri, 25 Jun,

Fri, 25 Jun, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, Buncrana V Letterkenny Gaels 20:00,
Sat, 26 Jun,
Sat, 26 Jun, Venue: Connolly Park, Malin V Four Masters 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Pairc U Shiail, Fanad Gaels V Moville 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Naomh Colmcille, Naomh Colmcille V Red Hughs 19:30,
Sun, 27 Jun,
Sun, 27 Jun, Venue: Hibernian Park, Burt V Naomh Brd 16:00,

Division 4 McGlynn Catering
Sat, 26 Jun,

Sat, 26 Jun, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Naomh Pdraig Muff 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Carndonagh, Carndonagh V Robert Emmets 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Crampsey Park, Urris V Naomh Pdraig Lifford 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Na Rossa, Na Rossa V Naomh Muire Lower Rosses 17:30,
Sat, 26 Jun, Venue: Dunkineely, Naomh Ultan V Pettigo 19:00,

Senior Hurling League
Fri, 25 Jun,

Fri, 25 Jun, Venue: Carndonagh, Carndonagh V Burt 19:30,
Fri, 25 Jun, Venue: Father Tierney Park, Aodh Ruadh Ballyshannon V Dungloe 19:30,
Sun, 27 Jun,
Sun, 27 Jun, Venue: Setanta, Setanta V Buncrana 17:00,
Sun, 27 Jun, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill V St Eunan’s 17:30,

Division 5 South
Fri, 25 Jun,

Fri, 25 Jun, Venue: Four Masters, Four Masters V Naomh Conaill 19:00,
Sun, 27 Jun,
Sun, 27 Jun, Venue: Dungloe, Dungloe V Glenfin 17:00,
Sun, 27 Jun, Venue: Ardara, Ardara V Aodh Ruadh Ballyshannon 17:00,

Division 5 ( North)
Sat, 26 Jun,

Sat, 26 Jun, Venue: St Eunan’s, St Eunan’s V Termon 19:00,
Sun, 27 Jun,
Sun, 27 Jun, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Sean Mac Cumhaill 12:30,