12-04 -2019 (Fri)
Hibernian Park 18:30 An Bheart H V Setanta James Connors
Bun Cranncha 18:30 Bun Cranncha H V Sean Mac Cumhaill Hugo Wallace
Glenties 19.15 Naomh Conáil R1 V Naomh Ultan Eugene McHale
Glenfin 18:00 Gleann Fhinne R1 V N. Pádraig Leifear Shaun Campbell
13-04 -2019 (Sat)
Connolly Park 19:00 Málainn D3 V An Bheart Leo Devenney
The Banks 19:30 Naomh Muire Í na R D3 V Naomh Bríd Pat Barrett
Carndonagh 18:30 Carn Domhnaigh D4 V Iorras Hugo Wallace
Letterkenny Gaels 18:30 Gaeil Leitir Ceanainn D4 V N Pádraig U. Chaoin Ger McHugh snr
Na Rossa 18:30 Na Rossa D4 V Paite Gabha Joe Doherty
Moville 18:30 Bun an Phobail D4 V N Pádraig Leifear Clint Marron
Letterkenny Gaels 17:00 Gaeil Leitir Ceanainn R1 V Sean Mac Cumhaill Martin Doherty
The Banks 18:00 Naomh Muire Í na R R1 V Naomh Bríd George Montgomery
Connolly Park 17:30 Málainn R2 V An Bheart Dermot McColgan
Carndonagh 17:00 Carn Domhnaigh R2 V Iorras Paddy McGonigle
Glenswilly 18:00 Gleann tSúilí R2 V Gaeil Fhánada David O Callaghan
14-04 -2019 (Sun)
Sean Mac Cumhaill 15:00 Sean Mac Cumhaill D1 V Gaoth Dobhair Shaun Mc Laughlin
Glenswilly 15:00 Gleann tSúilí D1 V Naomh Micheál Enda Mc Feeley
Cloughaneely 15:00 Cloich Cheann Fhaola D1 V N. Ádhamhnáin Robbie O’Donnell
Moyle Park 15:00 Baile na nGallóglach D1 V Chill Chartha Mark Dorrian (F)
Glenties 15:00 Naomh Conáil D1 V Bun Dobhráin Jimmy White
C.L.G. Bun Cranncha 15:00 Bun Cranncha D2 V Naomh Columba Martin McKinley
Glenfin 15:00 Gleann Fhinne D2 V An Tearmainn Connie Doherty
E Byrne Memorial Pk 15:00 CLG Na Cealla Beaga D2 V Aodh Ruadh B Á S Greg McGroary
Páirc G. O’Gallachóir 15:00 Naomh Náille D2 V An Clochan Liath Niall McCready
Ardara 15:00 Ard an Rátha D2 V Na Ceithre Máistrí James Connors
Naomh Colmcille 15:00 Naomh Colmcille D3 V Na Dúnaibh Mark Mc Glinchey
Dunkineely 15.00 Naomh Ultan D3 V Gaeil Fhánada Pat Walsh
Sean Mac Cumhaill 13:30 Sean Mac Cumhaill D 1R V Gaoth Dobhair Siobhan Coyle
Glenswilly 13:30 Gleann tSúilí D 1R V Naomh Micheál Anthony McCallig
Cloughaneely 13:30 Cloich Cheann Fhaola D 1R V N. Ádhamhnáin Liam McConigley
Moyle Park 13:30 Baile na nGallóglach D 1R V Chill Chartha David O Callaghan
Glenties 13:30 Naomh Conáil D 1R V Bun Dobhráin Declan Callaghan
Bun Cranncha 13:30 Bun Cranncha D 2R V Naomh Columba Dermot McColgan
Glenfin 13:30 Gleann Fhinne D 2R V An Tearmainn Ryan Walsh
E Byrne Memorial Pk 13:30 CLG Na Cealla Beaga D 2R V Aodh Ruadh B Á S Joe Doherty
Páirc G O’Gallachóir 13:30 Naomh Náille D 2R V An Clochan Liath TBC
Ardara 13:30 Ard an Rátha D 2R V Na Ceithre Máistrí Kevin McGinley
Naomh Colmcille 13:30 Naomh Colmcille R2 V Na Dúnaibh Joe O Donnell