Divisional League Division 1 Section B
Sat, 12 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Round 6), Killybegs V Ardara 18:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Dungloe, (Round 7), Dungloe V St Naul’s GAA Club 16:00, Ref: TBC

Divisional League DIV 1 Section B RESERVE
Tue, 15 Sep, Venue: Dungloe, (Round 7), Dungloe V St Naul’s GAA Club 00:00, Ref: TBC
Tue, 15 Sep, Venue: Ardara, (Round 7), Ardara V Kilcar 00:00, Ref: TBC
Tue, 15 Sep, Venue: Davy Brenna Memorial Park, (Round 7), Naomh Conaill V Naomh Columba 00:00, Ref: TBC

Divisional League Div 1 Section C
Sun, 13 Sep, Venue: Convoy, (Round 5), Convoy V Realt na Mara 14:00, Ref: TBC

Divisional League Division 2 Section A
Sat, 12 Sep, Venue: Páirc Naomh Brid, (Round 3), Naomh Brd V Na Rossa 15:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Robert Emmets, (Round 3), Robert Emmets V Naomh Ultan 16:00, Ref: TBC

Divisional League Division 2 Group B RESERVE
Tue, 08 Sep, Venue: Crampsey Park, (Round 5), Urris V Burt 19:00, Ref: Leo Devenney
Tue, 15 Sep, Venue: Hibernian Park, (Round 6), Burt V Naomh Pádraig Muff 19:30, Ref: TBC
Tue, 15 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 6), Buncrana V Urris 19:30, Ref: TBC

Divisional League Division 2 Group C
Sat, 12 Sep, Venue: The Banks, (Round 4), Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Colmcille 16:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 4), Fanad Gaels V Red Hughs 15:00, Ref: TBC

Divisional League Division 2 Section C RESERVE
Tue, 08 Sep, Venue: The Banks, (Round 5), Naomh Muire Lower Rosses V Red Hughs 19:00, Ref: Declan Callaghan

Senior B Football Championship
Sat, 12 Sep, Venue: St Eunan’s, (Round 1), St Eunan’s V Realt na Mara 15:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Páirc Gearoid O’Gallachóir, (Round 1), St Naul’s V Dungloe 16:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: St Michael’s, (Round 1), St Michael’s V Glenswilly 17:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 1), Sean Mac Cumhaill V Ardara 12:30, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Davy Brenna Memorial Park, (Round 1), Naomh Conaill V Milford 13:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Four Masters, (Round 1), Four Masters V Gaoth Dobhair 15:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Kilcar, (Round 1), Kilcar V Termon 15:30, Ref: TBC

Senior Football Relegation S/F
Sat, 12 Sep, Venue: O Donnell Park, (Relegation Semi Final), Milford V Termon 14:00, Ref: TBC

Intermediate B Championship
Sat, 12 Sep, Venue: Father Tierney Park, (Round 1), Aodh Ruadh Ballyshannon V Burt 15:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 1), Fanad Gaels V Cloughaneely 16:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 1), Buncrana V Malin 16:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Pairc na nGael, (Round 1), Naomh Columba V Naomh Bríd 15:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: The Banks, (Round 1), Naomh Muire Lower Rosses V Red Hughs 15:00, Ref: TBC

Intermediate A Championship Semi Final
Sun, 13 Sep, Venue: O Donnell Park, (Semi Final), Cloughaneely V Buncrana 13:45, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Semi Final), Aodh Ruadh Ballyshannon V Naomh Columba 13:00, Ref: TBC

Junior B Championship
Sat, 12 Sep, Venue: Glenswilly, (Round 1), Glenswilly V St Eunan’s 12:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Glenfin, (Round 1), Glenfin V Sean Mac Cumhaill 16:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Crampsey Park, (Round 1), Urris V Carndonagh 15:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, (Round 1), Letterkenny Gaels V Downings 15:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Convoy, (Round 1), Naomh Pádraig Lifford V Naomh Pádraig Muff 15:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Four Masters, (Round 1), Four Masters V Convoy 17:00, Ref: TBC

Junior A Championship Quarter Final
Sat, 12 Sep, Venue: Moville, (Quarter Final), Moville V Urris 17:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Carndonagh, (Quarter Final ), Carndonagh V Letterkenny Gaels 14:00, Ref: TBC

NRB Minor League Division 1
Wed, 09 Sep, Venue: Convoy, (Divisional final), Gaoth Dobhair V Termon 19:00, Ref: George Montgomery

NRB Minor league division 2
Tue, 08 Sep, Venue: Glenswilly, (Divisional final), Glenswilly V Cloughaneely 18:30, Ref: John Paul Gallagher

NRB Minor League Division 3
Wed, 09 Sep, Venue: Glenswilly, (Round 6), Glenswilly V Letterkenny Gaels 19:00, Ref: TBC
Wed, 09 Sep, Venue: St Michael’s, (Round 6), St Michael’s V Robert Emmets 19:00, Ref: TBC

NRB U16 League Division 1
Sat, 12 Sep, Venue: Termon, (Round 1), Termon V Gaoth Dobhair 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: St Eunan’s, (Round 1), St Eunan’s V Glenswilly 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Glenfin, (Round 1), Glenfin V Sean Mac Cumhaill 10:30, Ref: TBC

NRB U16 League Division 2
Sat, 12 Sep, Venue: Cloughaneely, (Round 1), Cloughaneely V Termon 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Moyle Park, (Round 1), Milford V Fanad Gaels 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: St Michael’s, (Round 1), St Michael’s V Downings 10:30, Ref: TBC

NRB U16 League Division 3
Sat, 12 Sep, Venue: Convoy, (Round 1), Convoy V Letterkenny Gaels 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, (Round 1), Sean Mac Cumhaill V Red Hughs 10:30, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Glenswilly, (Round 1), Glenswilly V Robert Emmets 10:30, Ref: TBC

NRB U14 League Division 2
Tue, 08 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, (Divisional final), Letterkenny Gaels V Glenfin 18:30, Ref: TBC

NRB U14 league Division 3
Fri, 11 Sep, Venue: St Michael’s, (Shield Final), St Michael’s V St Eunan’s 18:30, Ref: TBC

Semi Final Senior Football Championship
Sat, 12 Sep, Venue: O Donnell Park, (Semi Final), Kilcar V Gaoth Dobhair 17:30, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Mac Cumhaill Park, (Semi Final), St Eunan’s V Naomh Conaill 16:30, Ref: TBC

SRB Regional League Minor D1 final
Fri, 11 Sep, Venue: TBC, (1), Naomh Conaill V Four Masters 18:00, Ref: TBC

SRB U14 East Shield
Tue, 08 Sep, Venue: Pairc na nGael, (1), Naomh Columba V Kilcar 18:15, Ref: Mark Dorrian

SRB U14 D1 Semi Final
Tue, 08 Sep, Venue: Davy Brennan Memorial Park, (1), Naomh Conaill V Killybegs 18:00, Ref: Anthony Mc Callig

SRB Regional League U12 EAST
Sat, 12 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (Round 6), Killybegs V Naomh Ultan 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Four Masters, (Round 6), Four Masters V Kilcar 11:00, Ref: TBC

SRB Regional league U12 South
Sat, 12 Sep, Venue: Father Tierney Park, (Round 7), Aodh Ruadh Ballyshannon V St Naul’s  11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Four Masters, (Round 7), Four Masters V Realt na Mara 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Pettigo, (Round 7), Pettigo V Naomh Bríd 11:00, Ref: TBC

SRB Regional League U12 West
Sat, 12 Sep, Venue: Na Rossa, (Round 6), Na Rossa V Ardara 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: The Banks, (Round 6), Naomh Muire Lower Rosses V Naomh Conaill 11:00, Ref: TBC

SRB Regional League East U16
Sat, 12 Sep, Venue: Cill Chartha, (1), Kilcar V Naomh Columba 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Naomh Ultan, (1), Naomh Ultan V Killybegs 16:00, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Eamonn Byrne Memorial Park, (2), Killybegs V Kilcar 18:15, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Pairc na nGael, (2), Naomh Columba V Naomh Ultan 18:15, Ref: TBC

SRB Regional League U16 South
Sat, 12 Sep, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachoir, (1), St Naul’s GAA Club V Naomh Brid/ Pettigo 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Gaelic Park Bun Dobhráin, (1), Realt na Mara V Aodh Ruadh Ballyshannon 13:00, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Father Tierney Park, (2), Aodh Ruadh Ballyshannon V St Naul’s 18:15, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Ballintra, (2), Naomh Brid/ Pettigo V Four Masters 18:15, Ref: TBC

SRB Regional League U16 West
Sat, 12 Sep, Venue: The Banks, (1), Naomh Muire Lower Rosses V Ardara 11:00, Ref: TBC
Sat, 12 Sep, Venue: Davy Brenna Memorial Park, (1), Naomh Conaill V Dungloe/Na Rossa 11:00, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Ardara, (2), Ardara V Naomh Conaill 18:15, Ref: TBC
Wed, 16 Sep, Venue: Dungloe, (2), Dungloe/Na Rossa V Naomh Muire Lower Rosses 18:15, Ref: TBC

SRB U14 D2 Semi Final
Tue, 08 Sep, Venue: Ardara, (1), Ardara V Four Masters 18:00, Ref: Eugene Mc Hale

SRB U14 shield west
Tue, 08 Sep, Venue: Dungloe, (1), Dungloe V Naomh Muire Lower Rosses 18:00, Ref: Paul Hardy

U12 Hurling 2020
Thu, 10 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V St Eunan’s 18:30, Ref: TBC
Thu, 10 Sep, Venue: Dungloe, Dungloe V Gaoth Dobhair 18:30, Ref: TBC
Thu, 10 Sep, Venue: Carndonagh, Carndonagh V Buncrana 18:30, Ref: TBC
Thu, 10 Sep, Venue: Páirc Sean Mhic Chumhaill, Sean Mac Cumhaill V Setanta 18:30, Ref: TBC

U13 Barry Gallagher Memorial Cup North Inishowen
Sun, 13 Sep, Venue: Moville, (Round 2), Moville V Malin 11:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Crampsey Park, (Round 2 ), Urris V Carndonagh 11:00, Ref: TBC

U13 Barry Gallagher Memorial Cup South Inishowen
Sun, 13 Sep, Venue: Naomh Colmcille, (Round 2), Naomh Colmcille V Naomh P�draig Muff 11:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, (Round 2), Buncrana V Burt 11:00, Ref: TBC

U16 Darren Downey/Gary McLaughlin Cup North Inishowen
Sun, 13 Sep, Venue: Connolly Park, (Round 2), Malin V Moville 11:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Páirc Uí Dhochartaigh, (Round 2), Carndonagh V Urris 11:00, Ref: TBC

U16 Darren Downey/Gary McLaughln Cup South Inishowen
Sun, 13 Sep, Venue: Maurice McMenamin Memorial Park, (Round 2), Naomh Pádraig Muff V Naomh Colmcille 11:00, Ref: TBC
Sun, 13 Sep, Venue: Hibernian Park, (Round 2), Burt V Buncrana 11:00, Ref: TBC

U16 Hurling League
Thu, 10 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, (Round 3), Letterkenny Gaels V Buncrana 18:45, Ref: TBC
Thu, 10 Sep, Venue: St Eunan’s, (Round 3), St Eunan’s V Setanta 18:45, Ref: TBC
Thu, 10 Sep, Venue: Carndonagh, (Round 3), Carndonagh V Burt 18:45, Ref: TBC