Senior Championship

Group A
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Ardara, Ardara V St Michael’s 18:30, Ref: Mark Dorrian
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V St Eunan’s 18:00, Ref: Enda Mc Feely

Group B
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill V Dungloe 18:30, Ref: Greg Mc Groary
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Davy Brennan Memorial Park, Naomh Conaill V Killybegs 14:00, Ref: Robert O Donnell

Group C
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Four Masters, Four Masters V Milford 18:30, Ref: Connie Doherty
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Glenfin, Glenfin V Glenswilly 14:30, Ref: James Connors

Group D
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Termon, Termon V Realt na Mara 14:00, Ref: Seamus McGonigle
Sun, 08 Sep, Venue: Kilcar, Kilcar V Malin 15:00, Ref: Marc Brown

 

Senior B

Group A
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Ardara, Ardara V St Michael’s 17:00, Ref: Anthony Mc Callig
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Gaoth Dobhair, Gaoth Dobhair V St Eunan’s 16:30, Ref: Declan Callaghan

Group B
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Sean Mac Cumhaill, Sean Mac Cumhaill V Dungloe 17:00, Ref: Mark Dorrian
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Davy Brenna Memorial Park, Naomh Conaill V Killybegs 12:30, Ref: Liam Mc Conigley

Group C
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Four Masters, Four Masters V Milford 17:00, Ref: Siobhan Coyle
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Glenfin, Glenfin V Glenswilly 13:00, Ref: Sean Mc Daid

Group D
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Termon, Termon V Realt na Mara 12:30, Ref: Dermot Mc Colgan
Sun, 08 Sep, Venue: Kilcar, Kilcar V Malin 13:30, Ref: Greg Mc Groary

 

Intermediate Championship

Group A
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan V Red Hughs 14:00, Ref: Val Murray
Sun, 08 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Naomh Bríd 14:30, Ref: Martin Mc Kinley

Group B
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Aodh Ruadh Ballyshannon 18:30, Ref: Andrew Mullin
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, St Naul’s V Downings 17:00, Ref: Connie Doherty

Group C
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels V Naomh Colmcille 18:30, Ref: Trevor Maloney
Sat, 07 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V Naomh Columba 18:30, Ref: Liam Mc Conigley

Intermediate B

Group A
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Naomh Ultan, Naomh Ultan V Red Hughs 12:30, Ref: Eugene Mc Cale
Sun, 08 Sep, Venue: Cloughaneely, Cloughaneely V Naomh Brd 13:00, Ref: Don Langan

Group B
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: The Banks, Naomh Muire Lower Rosses V Aodh Ruadh Ballyshannon 17:00, Ref: Kevin Mc Ginley
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, St Naul’s V Downings 15:30, Ref: Pat Walsh

Group C
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Hibernian Park, Burt V Naomh Columba 17:00, Ref: Eugene Mc Cale
Sat, 07 Sep, Venue: Pairc Uí Shiail, Fanad Gaels V Naomh Colmcille 17:30, Ref: TBC

Junior Championship

Group A
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Na Rossa, Na Rossa V Naomh Pádraig Lifford 18:30, Ref: Pat Walsh
Sat, 07 Sep, Venue: Carndonagh, Carndonagh V Buncrana 18:30, Ref: Joe O Donnell

Group B
Sun, 08 Sep, 

Sun, 08 Sep, Venue: Robert Emmets, Robert Emmets V Convoy 15:00, Ref: Pat Barrett

Group C
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Letterkenny Gaels, Letterkenny Gaels V Naomh Pádraig Muff 18:30, Ref: Tony Gallagher

Junior B

Group A
Sat, 07 Sep, 

Sat, 07 Sep, Venue: Crampsey Park, Urris V Convoy 18:00, Ref: TBC
Sun, 08 Sep, 
Sun, 08 Sep, Venue: C.L.G. Bun Cranncha, Buncrana V Letterkenny Gaels 14:00, Ref: TBC