Divisional League Div 1 Section A
Fri, 17 Jul, Venue: St Michael’s, (Round 1), St Michael’s v Termon 19:30

Fri, 17 Jul, Venue: Gaoth Dobhair, (Round 1), Gaoth Dobhair V Cloughaneely 19:30,
Sat, 18 Jul, Venue: Moyle Park, (Round 1), Milford V Glenswilly 17:00

Divisional League Div 1 Section A Reserve
Fri, 17 Jul, Venue: Moyle Park, (Round 1), Milford V Glenswilly 19:30
Sun, 19 Jul, Venue: St Michael’s, (Round 1), St Michael’s V Termon 15:00
Sun, 19 Jul, Venue: Gaoth Dobhair, (Round 1), Gaoth Dobhair V Cloughaneely 15:00

Divisional League Division 1 Section B
Fri, 17 Jul, Venue: Páirc Gearóid O’Gallachóir, (Round 1),  Naomh Naille V Naomh Conaill 19:30
Sat, 18 Jul, Venue: Kilcar, (Round 1), Kilcar V Killybegs 17:00
Sat, 18 Jul, Venue: Pairc na nGael, (Round 1), Naomh Columba V Ardara 19:30

Divisional League DIV 1 Section B RESERVE
Fri, 17 Jul, Venue: Kilcar, (Round 1), Kilcar V Killybegs 19:30

Fri, 17 Jul, Venue: Pairc na nGael, (Round 1), Naomh Columba V Ardara 19:30
Sat, 18 Jul, Venue:, (Round 1) Páirc Gearóid O’Gallachóir, Naomh Naille V Naomh Conaill 19:30

Divisional League Div 1 Section C
Fri, 17 Jul, Venue: Mac Cumhaill Park, (Round 1), Sean Mac Cumhaill V Glenfin 19:30
Fri, 17 Jul, Venue: Father Tierney Park, (Round 1), Aodh Ruadh Ballyshannon V Bundoran 19:30
Fri, 17 Jul, Venue: O’Donnell Park, (Round 1), St Eunan’s V Convoy 19:30

Divisional League Div 1 Section C RESERVE
Tue, 21 Jul, Venue: O’Donnell Park, (Round 1), St Eunan’s V Convoy 19:30
Tue, 21 Jul, Venue: Father Tierney Park, (Round 1), Aodh Ruadh Ballyshannon V Bundoran 19:30
Tue, 21 Jul, Venue: Sean Mac Cumhaill Park, (Round 1), Sean Mac Cumhaill V Glenfin 19:30

Divisional League Division 2 Section A
Fri, 17 Jul, Venue: Tír Conaill Park, (Round 1), Four Masters V Naomh Bríd 19:00
Sat, 18 Jul, Venue: Na Rossa, (Round 1), Na Rossa V Naomh Ultan 17:00
Sat, 18 Jul, Venue: Pettigo, (Round 1), Pettigo V Robert Emmets 19:00,

Divisional League Division 2 Section A RESERVE
Tue, 21 Jul, Venue: Tír Conaill Park (Round 1), Four Masters V Naomh Br�d 19:30

Divisional League Division 2 Group B
Fri, 17 Jul, Venue: Connolly Park, (Round 1), Malin V Naomh Pádraig Muff 19:30
Fri, 17 Jul, Venue: The Scarvey, (Round 1), Bun Cranncha V Burt 20:00
Sat, 18 Jul, Venue: Moville, (Round 1), Moville V Urris 19:00

Divisional League Division 2 Group B RESERVE
Tue, 21 Jul, Venue: The Scarvey, (Round 1), Bun Cranncha V Burt 19:30
Tue, 21 Jul, Venue: Connolly Park, (Round 1), Malin V Naomh Pádraig Muff 19:30

Divisional League Division 2 Group C
Sat, 18 Jul, Venue: Páirc na nGael, (Round 1), Letterkenny Gaels V Naomh Muire Lower Rosses 13:00
Sat, 18 Jul, Venue: Naomh Padraig Leifear, (Round 1), Naomh Pádraig Lifford V Red Hughs 17:00
Sat, 18 Jul, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 1), Fanad Gaels V Naomh Colmcille 19:00

Divisional League Division 2 Section C RESERVE
Tue, 21 Jul, Venue: Pairc Uí Shiail, (Round 1), Fanad Gaels V Naomh Colmcille 19:30
Tue, 21 Jul, Venue: Páirc na nGael, (Round 1), Letterkenny Gaels V Naomh Muire Lower Rosses 19:30