Note: The winning team is displayed first
Brian McCormick Sports & Leisure Division 1
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Pháirc Sean Mhic Cumhaill, Glenswilly 1-9 Sean Mac Cumhaill 0-9
Sat, 04 May, O’Donnell Park, Milford 2-9 St Eunan’s 1-6
Sat, 04 May Gaelic Park, St Michael’s 1-16 Bundoran 2-7
Sat, 04 May, Cloughaneely, Naomh Conaill 4-9 Cloughaneely 0-12

Brian McCormick Sports & Leisure Division 1 Reserve
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Pháirc Sean Mhic Cumhaill, Sean Mac Cumhaill 5-9 Glenswilly 2-7
Sat, 04 May, O’Donnell Park, St Eunan’s 3-26 Milford 0-3

Marley Travel Division 2
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Páirc Gearóid O’Gallachoir, St Nauls 3-7 Glenfin 0-9
Sat, 04 May, Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs 1-13 Four Masters 0-12
Sat, 04 May, Páirc an Phiarsaigh, Ardara 4-10 Buncrana 0-5

Marley Travel Division 2 Reserve
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Páirc Gearóid O’Gallachóir, Glenfin 4-11 St Nauls 0-2
Sat, 04 May, Eamonn Byrne Memorial Park, Killybegs 0-12 Four Masters 0-9
Sat, 04 May, Páirc an Phiarsaigh, Ardara 2-11 Buncrana 2-8

Yes Chef Catering Division 3
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Connolly Park, Malin 3-10 Convoy 0-16
Sun, 05 May, 
Sun, 05 May, Páirc Naomh Bríd, Naomh Ultan 0-8 Naomh Bríd 0-7

Mon, 06 May, 
Mon, 06 May, Hibernian Park, Burt 0-11 Red Hughs 1-8

Jimmy McGlynn Catering Division 4
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Moville, Moville 2-10 Carndonagh 1-8
Sat, 04 May, Páirc na nGael LK, Letterkenny Gaels 5-16 Robert Emmets 1-8
Sat, 04 May, Venue TBC, Urris 1-15 Naomh Pádraig Lifford 0-1
Sun, 05 May, 
Sun, 05 May, Ture, Muff, Na Rossa 0-15 Naomh Pádraig Muff 0-13

Yes Chef Catering Region 1
Sat, 04 May, 

Sat, 04 May, Páirc na nGael, Naomh Muire Lower Rosses 4-21 Letterkenny Gaels 3-10

Yes Chef Catering Region 2
Wed, 01 May, 

Wed, 01 May, Páirc Naomh Columba, Glenswilly 4-9 Urris 1-12
Sun, 05 May, 
Sun, 05 May, O Donnell Park, St Eunan’s 5-13 Naomh Colmcille 0-8

Comortas Peile na Gaeltacht Sinsir
Sun, 05 May, 

Sun, 05 May, Machaire Gathlán, Kilcar 1-15 Dungloe 1-8

Comortas Peile na Gaeltacht Soisear
Sun, 05 May, 

Sun, 05 May, Machaire Gathlán, Naomh Conaill 1-10 Downings 1-6
Sun, 05 May, Machaire Gathlán, Gaoth Dobhair 1-13 Naomh Muire Lower Rosses 1-11

Brian McCormick Sports &Leisure Division 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Chill Chartha 4 4 0 0 101 59 42 8
Naomh Conaill 5 4 0 1 106 75 31 8
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan’s 6 4 0 2 99 86 13 8
Gaoth Dobhair 3 3 0 0 64 36 28 6
St Michael’s 6 3 0 3 88 94 -6 6
Realt na Mara G.F.C 6 3 0 3 108 118 -10 6
Glenswilly 6 2 0 4 74 98 -24 4
Cloich Cheann Fhaola 4 1 0 3 48 59 -11 2
Sean Mac Cumhaill 6 1 0 5 82 97 -15 2
Milford 6 1 0 5 79 127 -48 2

Brian McCormick Sports &Leisure Division 1 Reserve

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan’s 6 5 1 0 155 52 103 11
Sean Mac Cumhaill 5 4 0 1 112 71 41 8
Naomh Conaill 4 3 1 0 81 54 27 7
CLG Chill Chartha 4 3 0 1 74 54 20 6
St Michael’s 5 3 0 2 89 94 -5 6
Gaoth Dobhair 2 2 0 0 38 24 14 4
Glenswilly 6 1 0 5 64 121 -57 2
Realt na Mara G.F.C 5 1 0 4 66 100 -34 2
Cloich Cheann Fhaola 3 0 0 3 15 61 -46 0
Milford 6 0 0 6 75 138 -63 0

Marley Travel Division 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Na Cealla Beaga 6 6 0 0 113 68 45 12
Ardara 6 4 0 2 95 74 21 8
CLG Naomh Náille 6 4 0 2 78 72 6 8
Gleann Fhinne 6 3 0 3 83 86 -3 6
Aodh Ruadh Ballyshannon 4 2 0 2 61 53 8 4
CLG An Tearmainn 5 2 0 3 60 64 -4 4
Four Masters 6 2 0 4 74 84 -10 4
An Clochán Liath 5 2 0 3 61 71 -10 4
CLG Bun Cranncha 5 1 0 4 55 96 -41 2
Naomh Columba 3 0 0 3 38 50 -12 0

Marley Travel Division 2 Reserve

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
CLG Na Cealla Beaga 6 5 0 1 83 72 11 10
Gleann Fhinne 6 4 1 1 87 51 36 9
An Clochán Liath 5 3 0 2 73 61 12 6
Four Masters 6 3 0 3 82 72 10 6
CLG Naomh Náille 5 2 1 2 53 78 -25 5
Ardara 6 2 0 4 97 97 0 4
Naomh Columba 3 1 1 1 41 27 14 3
Aodh Ruadh Ballyshannon 4 1 1 2 54 61 -7 3
CLG An Tearmainn 4 1 0 3 50 75 -25 2
CLG Bun Cranncha 5 1 0 4 66 92 -26 2

Yes Chef Catering Division 3

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Burt 6 4 2 0 88 67 21 10
Red Hughs 5 2 3 0 62 47 15 7
Gaeil Fhánada 5 2 2 1 75 59 16 6
Naomh Mhuire Conmhaigh 4 2 1 1 61 51 10 5
Naomh Colmcille 5 2 1 2 59 57 2 5
Naomh Ultan 6 2 1 3 61 83 -22 5
Na Dúnaibh/Downings 5 2 0 3 70 70 0 4
Naomh Bríd 4 1 1 2 37 39 -2 3
Málainn/Malin 5 1 1 3 63 90 -27 3
Naomh Muire, Íochtar Na Rosann 3 0 0 3 34 47 -13 0

Jimmy McGlynn Catering Division 4

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Na Rossa 5 5 0 0 52 36 16 10
Moville 6 5 0 1 103 73 30 10
Urris 5 4 0 1 99 47 52 8
Letterkenny Gaels 5 4 0 1 112 66 46 8
CLG Carndomhnaigh 5 2 0 3 70 63 7 4
Naomh Pádraig Uisce Chaoin 6 2 0 4 86 103 -17 4
Pettigo 5 1 0 4 64 75 -11 2
Roibeard Eimid/Robert Emmets 5 0 1 4 65 123 -58 1
Naomh Pádraig Leifear 6 0 1 5 37 102 -65 1

Yes Chef Catering Region 1

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Red Hughs 4 4 0 0 115 28 87 8
Sean Mac Cumhaill 5 3 1 1 49 56 -7 7
Letterkenny Gaels 5 3 0 2 104 90 14 6
Gleann Fhinne 4 2 1 1 75 69 6 5
Naomh Mhuire Conmhaigh 3 2 0 1 53 38 15 4
Naomh Conaill 4 2 0 2 66 71 -5 4
Naomh Muire, Íochtar Na Rosann 4 1 0 3 54 55 -1 2
Naomh Bríd 3 0 0 3 28 70 -42 0
Naomh Ultan 4 0 0 4 20 87 -67 0

Yes Chef Catering Region 2

TEAM PLD WON DRAW LOST FOR AGAINST DIFF POINTS
Glenswilly 5 3 1 1 64 63 1 7
Málainn/Malin 4 3 0 1 48 45 3 6
Burt 4 2 0 2 42 15 27 4
Gaeil Fhánada 3 2 0 1 42 40 2 4
CLG Carndomhnaigh 4 2 0 2 35 46 -11 4
Naomh Adhamhnáin/St Eunan’s 3 1 1 1 63 44 19 3
Urris 3 1 1 1 49 40 9 3
Naomh Colmcille 4 1 0 3 24 58 -34 2
Na Dúnaibh/Downings 4 0 1 3 38 54 -16 1